Medicus

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
holy moly
Posty: 59
Rejestracja: 27 mar 2008, o 12:27

[Link] Medicus

Post autor: holy moly »

Moim zdaniem lepiej kupić zbiory zadań. Chodziłam na zajęcia medicusa 2008/2009 w poznaniu, jak dla mnie szału nie było.Dobrym rozwiązaniem jest w twoim przypadku samodzielna nauka i może parę godzin z korepetytorem który sprawdzi jak rozwiązujesz testy, chociaż i to często jest zbędne, jeśli ma się dobrych nauczycieli od biologii i chemii.
A jakie kupić to już osobny wątek, np.
ksiazki-do-matury-z-biologii-2011-vt27673.htm
korlaine
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2010, o 12:49

Re: Medicus

Post autor: korlaine »

Sprzedam kurs z Medicusa, chemia, 50 zł.
seqtek95
Posty: 69
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 17:54

Re: Medicus

Post autor: seqtek95 »

hmm zastanawiam się nad kupnem od kogoś materiałów z tego kursu MEDICUS, lecz chciałabym zobaczyć jakieś przykładowe testy zarówno z biologii jak i z chemii, czy mógłby mi ktoś wysłać próbki? jak coś to e-mail: adas.[at].pl
Awatar użytkownika
pneumonia_white
Posty: 69
Rejestracja: 14 lip 2012, o 18:40

Re: Medicus

Post autor: pneumonia_white »

Czy jest ktoś, kto brał udział w tym kursie w Krakowie? Ponad 2 tys. to nie mało i wolałabym później nie żałować zmarnowania takiej sumki na coś, co nie przynosi efektów Zastanawiałam się również nad Alchemią Wiedzy na Kazimierzu. Będę wdzięczna za każdą informację
adert123
Posty: 27
Rejestracja: 5 sie 2012, o 23:36

Re: Medicus

Post autor: adert123 »

Witam!
Czy ktoś bierze udział w kursie z MECICUSa we Wrocławiu w roku 2012/2013

Ai jeszcze jedno pytanie. W jakim miejscu to jest (wiem, że we wro, ale tak dokładniej)

PS: Czy to jest ak z góry narzucone, że 27.10 mam pierwsze spotkanie i potem co dwa tygodnie tj.: (10.11 24.11) są zajęcia, a może być tak że pierwsze spotkanie jest 27.10, a zajęcia (3.11 17.11 itp)
dragonfly
Posty: 102
Rejestracja: 10 lip 2012, o 16:35

Re: Medicus

Post autor: dragonfly »

we Wro dwa lata temu byl na ulicy Piotra Skargi w liceum nr 9 prosta droga z Dworca PKP w kierunku Galerii Dominikańskiej.
szczerze nie polecam tego kursuza duże grupy wg mnie za szybko lecą z materiałem lepiej wydać taką kasę na indywidualne korepetycje, więcej mi dały:)
adert123
Posty: 27
Rejestracja: 5 sie 2012, o 23:36

Re: Medicus

Post autor: adert123 »

dragonfly, a brałeś w tym udział?
i jak z tym terminem, można na luzie ustalić z firma?
dragonfly
Posty: 102
Rejestracja: 10 lip 2012, o 16:35

Re: Medicus

Post autor: dragonfly »

tak brałam:) z tego co pamiętam to w wyjątkowych sytuacjach można było się zamieniać grupami bo było ich kilka, myślę ze warto spróbować się dogadać:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości