Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
madzia17526
Posty: 12
Rejestracja: 3 paź 2011, o 13:43

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzia17526 »

Po zamknięciu rekrutacji napewno nikt się nie dostał (przynajmniej oficjalnie). Od 18 lipca jestem pierwsza na liście więc nic się nie ruszyło.
charlotte0
Posty: 6
Rejestracja: 8 lip 2011, o 10:29

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: charlotte0 »

madzia17526, wiem co czujesz. jestem 1. na liście rezerwowej na lek-dencie i też z niecierpliwością czekam na wieści, a w ubiegłą środę lista przestała się przesuwać. oby ktoś w najbliższym czasie pofatygował się do Warszawy i zabrał papiery
eko92
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:48

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: eko92 »

Dlatego dla mnie jest to dziwne, że przez 2 tygodnie nikt nie zrezygnował. Albo nie chce im się robić żadnej listy i czekają do września. Nie wiem czego się spodziewać odnośnie tej rekrutacji.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Gitarowa »

Nic się nie będzie działo do września. Tak było w zeszłym roku. Mają teraz przerwę i nawet jeśli ktoś rezygnuje to oni nie zawiadamiają kolejnych osób.
madzia17526
Posty: 12
Rejestracja: 3 paź 2011, o 13:43

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzia17526 »

Ja już sama nie wiem co myśleć. Jak byłam w siedzibie komisji po zamknięciu listy, to powiedziano mi że mają możliwość przyjęcia pod koniec lipca lub we wrześniu. Niestety musimy czekać, chociaż spędza mi to sen z powiek, bo nie wiem jak organizować sobie przyszłość.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: indiana »

Dowiadywał się ktoś może, czy od zamknięcia rekrutacji lipcowej zwolniły się jakiekolwiek miejsca na lekarskim?

A tak w ogóle - cisza tu zapadła. Nie ma już nikogo zainteresowanego, kto robi sobie złudne nadzieje będąc na rezerwowej?
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: dr-a »

indiana pisze: A tak w ogóle - cisza tu zapadła. Nie ma już nikogo zainteresowanego, kto robi sobie złudne nadzieje będąc na rezerwowej?
wszyscy przenieśli się na fejsa teraz tam toczą się gorące dyskusje
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: indiana »

MrQuerido, ale ja miałam na myśli tych, którzy się (być może póki co) nie dostali. Oni chyba nie dołączyli jeszcze do dyskusji na fb?
amms
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 21:17

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: amms »

Orientuje się ktoś może kiedy będzie pierwsza lista na lekarski niestacjonarny?
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: dr-a »

indiana, znacząca większość to ci co się dostali, ale ostatnio pojawiła się dziewczyna której się nie udało (chyba w tym roku już straciła nadzieję) oraz studenci starszych lat
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: maciek_tyfel »

MrQuerido pisze: wszyscy przenieśli się na fejsa teraz tam toczą się gorące dyskusje
Ano. Najbardziej mnie zastanawia coraz liczniejszy udział starszych roczników - fajnie, że dzielą się się swoimi doświadczeniem, ale imo robią to przy okazji szukania okazji znaczy się lasek itp ja przynajmniej nie widzę innego sensownego powodu przesiadywania w grupie młodszych
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: maciek_tyfel »

Oczywiście nie miałem na myśli wszystkich, żeby nie było. A sytuacja jest jednak dość naturalna, jak by nie patrzeć.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: a_niap »

A niedługo się pojawią ogłoszenia pt sprzedam"
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości