OPINIE O PUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
karo88
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2007, o 20:14

OPINIE O PUM

Post autor: karo88 »

Witam wszystkich , potrzebuje pomocy w zadecydowaniu o studiowaniu ,prosze przede wszystkim osoby z lekarskiego ,ktore juz studiuja o wypowiedz na temat uczelni , warunków studiowania , obecnie studiuje na CMUJ i chce porównac te 2 uczelnie , jak jest u Was , chodzi o wykładowców , trudnosc zdawalnosci egzaminów , porozumienie miedzy studentami czy na PUM jest wyscig szczurów .Nie ma tego gdzie poczytac ,bo nie ma chyba forum lekarskiego na PUM ,czy sie myle .Pozdrawiam
MrAdam
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:12

Re: OPINIE O PUM

Post autor: MrAdam »

Wyścigu szczurów to nie ma bo każdy marzy o 3 a nie o bdb

JMerrick
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2012, o 12:39

Re: OPINIE O PUM

Post autor: JMerrick »

Z czego to wynika?
karo88
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2007, o 20:14

Re: OPINIE O PUM

Post autor: karo88 »

Wyścigu szczurów to nie ma bo każdy marzy o 3 a nie o bdb

-co to oznacza
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: OPINIE O PUM

Post autor: Wendy »

No chyba, że jest tak ciężko, że wszyscy marzą, żeby tylko zdać
kurek
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2012, o 10:10

Re: OPINIE O PUM

Post autor: kurek »

w większości nie ma wyścigu szczurów, ale zdarzają się wyjątki, w większości ludzie bez problemu dzielą się materiałami. asystenci też w większości spoko, poza niektórymi zakładami gdzie mają przerost ambicji. forum padło, jest jednak forum dla roku 2 i wzwyż założone. na który rok chcesz się przenieśc?
karo88
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2007, o 20:14

Re: OPINIE O PUM

Post autor: karo88 »

na 4
mar92
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2012, o 04:06

Re: OPINIE O PUM

Post autor: mar92 »

Przenosisz sie ze stacjonarnych czy z niestacjonarnych?

karo88
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2007, o 20:14

Re: OPINIE O PUM

Post autor: karo88 »

tak z niestacjonarnych , w Krakowie w tej chwili nie mam szans z mata podstawa , fajnie jest , ale duza kasa .Jak jest z patomorfa i farma , z zaliczeniami , ile razy mozna poprawiac .No ja mam teraz poprawke z patofizjo , jest ciezko , 2 podejscia tylko mamy . Jak sytuacja w grupach , jacy asystenci itd .Mam tylko problem , bo daleko 600 km .Pozdrawiam.
mar92
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2012, o 04:06

Re: OPINIE O PUM

Post autor: mar92 »

Nie wiem jak jest w Szczecinie ( tylko z opowiadań) ale za to wiem jak jest w Krakowie:)
Odległość to nie problem, bynajmniej mi sie tak wydaje

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości