ŚUM - lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

ŚUM - lekarski

Post autor: cricoid »

Od tego roku będe studiowała lekarski na ŚUMie Katowice ( prawdopodobnie) i mam kilka pytań do tych którzy tam studiują, studiowali lub będą studiować.
Wiecie może jakie ksiażki sa wymagane ( i jaki atlas anatomiczny) na pierwszym roku?
Bardzo mi zależy na ogarnięciu tego teraz, bo potem możliwe że nie bede miała czasu.
Co ogólnie myslicie o tej uczelni ?
Zastanawiam się jeszcez nad Bydgoszczą ( ale nie wiem czy tam się dostanę)
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: ŚUM - lekarski

Post autor: biofizchem »

po pierwsze nie ten dział
po drugie wiej dziewczyno wiej lepiej żebyś dostała się do bydzi
na drugim roku dołączyli do nas ludzie po Katowicach (spady) z wielką traumą
jak chcesz sobie zoszczędzić załamania nerwowego i zrycia psychiki wybierz Bydzie te studia i tak nie źle ryją baniak ale w niektóych miejścach pozytywnie:D
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: ŚUM - lekarski

Post autor: halidor »

jestem twoim fanem
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: ŚUM - lekarski

Post autor: cricoid »

Wiedziałam że w złym miejscu, ale nie chciało mi sie kasowac i robic nowego tematu. ( pomyslałam że znajda się jacyś inteligentni ludzie którzy połączą te wątki ( biofizchem) ale niestety po części sie myliłam ( halidor) )
Dzieki biofizchem za odpowiedz Słyszałam o odpadach z Katowic w Bydgoszczy. Dlatego się zastanawiam .
Halidor jak bedziesz już zakładał mój funclub to zgłoś się do mnie po jakies zdjecia, pamiętniki z wakacji itp.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: ŚUM - lekarski

Post autor: halidor »

ok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości