Med niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ineedamedic
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:19

Med niestacjonarna

Post autor: ineedamedic »

Wie może ktoś jak to jest? Czy te 24tys/rok obowiązuję do końca i cena się nie zmienia? Czy płacimy za całe 6 lat? Jakieś dodatkowe koszty dochodzą? Bo dodzwonienie się do dziekanatu dzisiaj graniczyło z cudem.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Med niestacjonarna

Post autor: york »

teraz się zmienia program to nie wiem ile lat będzie płatne, jeśli byłoby 5 lat to napewno podniosą ceny, płacić 3ba cały czas, chyba, ze poprawisz maturke i przeniesiesz sie na stacjonarne
ineedamedic
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:19

Re: Med niestacjonarna

Post autor: ineedamedic »

a wiesz może czy 24tys będzie się płacić się na II, III itd roku bo znając życie. zabraknie mi z 2pkt na stacjo
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Med niestacjonarna

Post autor: york »

płacić będziesz musiała, a zmiany kosztów studiów, to musisz przeczytać sobie w umowie, bo pewnie takową uczelnia zawiera i może zastrzegać sobie prawo do zmiany kosztów nauczania, ale te pytania kieruj do dziekanatu, bo poszukaj info na stronie uczelni, bo odpowiedzi na takie pytania na 100% można tam znaleźć
Awatar użytkownika
enamelum93
Posty: 190
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:56

Re: Med niestacjonarna

Post autor: enamelum93 »

a wiecie może, jakie są terminy rekrutacji na niestaconarny lekarski, bo na ich stronie są podane identyczne ze stacjonarnymi, ale tak chyba nie może być Wiecie coś?
Awatar użytkownika
Raccoon6
Posty: 283
Rejestracja: 4 lut 2011, o 18:39

Re: Med niestacjonarna

Post autor: Raccoon6 »

Terminy były takie jak na stacjonarne Też byłem zdziwiony, ale dzwoniłem do nich i się pytałem
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: Med niestacjonarna

Post autor: per_pedes »

enamelum93 pisze:a wiecie może, jakie są terminy rekrutacji na niestaconarny lekarski, bo na ich stronie są podane identyczne ze stacjonarnymi, ale tak chyba nie może być Wiecie coś?
patrz post rekrutacja 2012/13
dla niestacjo jest tak samo)
magda_9
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2012, o 08:46

Re: Med niestacjonarna

Post autor: magda_9 »

Czy osoby, które dostały się na studia stacjonarne, a logowały się także na studia niestacjonarne mogły by na koncie erk złożyć rezygnację? Proszę, ponieważ trzymiecie miejsca, na które inni chcieliby się dostać. Dzwoniłam do nich, to powiedzieli, że tylko te osoby mogą zwolnić te miejsca. Dziękuję
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Med niestacjonarna

Post autor: Przemeqq »

magda_9, ten sam post w 3 tematach? Chyba jesteś cholernie zdesperowana
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Med niestacjonarna

Post autor: a_niap »

Czy ktoś z was się może orientuje jakie są szanse przeniesienia na studia niestacjonarne z innej uczelni na CMUJ? Są osoby którym się to udało? Czy zasady takie jak przy przenoszeniu ze studiów stacjonarnych na stacjonarne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości