tolerancja na umb :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

Jak Cię widzą tak Cie piszą. I nie pieprzcie, że wygląd nic nie znaczy, bo to jest żałosne. Tak samo jak jechanie z kurwami na forum

corsera, O! O! Ooo! Córeczko za pewność siebie powinnaś mieć +20 punktów,
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Canis92 »

Lucyfer, nie pisałem, że wygląd nic nie znaczy, na pierwsze wrażenie składa się więcej czynników niż wygląd, tak samo na wygląd składa się więcej czynników niż tylko ubiór. Napisałem jedynie, że opieranie się w ocenie ludzi na pierwszym wrażeniu przy ich spotkaniu nie ma większego sensu, podobnie jak próba zdefiniowania się przez ubiór. Materializmowi mówię nie

Wynoszę się już stąd, bo dyskusja zjechała na psy w pewnym (łatwo zauważalnym) momencie. Branoc.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Agher »

Lucyfer pisze:W chlanie dostaniesz w każdym mieście, i to niekoniecznie chodząc po niebezpiecznych dzielnicach. W białym jest osiedle/dzielnica meksyk której warto za wszelką cenę unikać

Nie ważne gdzie jesteś, w jakim mieście, to zawsze może się znaleźć ktoś o skrajnie innych poglądach kto będzie chciał rozwiązać ten problem drogą siłową. Akurat tolerancja nie jest najlepszą stroną większości ludzi

Generalnie co do tego wątku to trochę flame się z tego zrobił i to zupełnie nie potrzebny. Reakcja [at] była mocno przesadzona, ale też osoba, która na nią wjechała również przesadziła. Szkoda, bo w sumie pomysł na temat był spoko.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

To teraz się pogódźmy wszyscy i jeszcze np poprzytulajmy

Temat raczej poszedł w stroną tolerancja na świecie"
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Galaxia »

no i może pobuziakujmy jeszcze D
Epinefryna

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Epinefryna »

o matko, jaka tu burza z gradobiciem xd
byłam kiedyś w tym wątku i też mnie zdziwiła pewność dostania się autorki wątku i powrót do tego po roku ze swoim a nie mówiłam".
Ale kochani nie kłóćcie się, szkoda życia.
Chociaż na miejscu corsera, zmieniłabym kolor włosów (z tego co pamiętam były zielone?), bo jednak zadarłaś z ludźmi, zanim jeszcze ich poznałaś, więc ewentualna nietolerancja względem Ciebie wynikać będzie z zachowania na forum, a nie z powodu jakiegoś tam wyglądu.
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Spoko spoko, farbnęłam sie na w miare normalny kolor teraz . Pewność siebie od zawsze mi pomagała i była moim sprzymierzeńcem , to bardzo pomaga
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Galaxia »

Jest cienka granica miedzy pewnością siebie a zadufaniem w sobie. Na pewno sama nie chcesz, żeby ludzie w ocenie kontaktu z Tobą przechylali się raczej na tą drugą opcję. Właśnie przez to na pewno", nie ma na mnie mocnych itd, bo trzeba też mieć pokorę i ją okazywać Oczywiście nie zamierzam niczego Cię uczyć, ani nic z tych rzeczy Mówię tylko jaka jest moja obserwacja, a to już sobie sama przetworzysz i wyciągniesz mam nadzieję odpowiednie wnioski Pozdrawiam
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

zgadzam sie z Galaxią
poza tym pewnego typu pewności siebie ludzie po prostu nie lubią i może być problem )
lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: lesgirl93 »

a ja bardzo lubię ludzi pewnych siebie
właśnie taka głupia jest mentalność Polaków że brak im pewności siebie
denerwujące jest też ciągłe narzekanie jak w liceum oj ja się nie dostanę i inne tego typu
dobrze że są tacy ludzie którzy mają takie podejście do życia
szkoda że ich tak mało a jak już są to są od razu prowokowani jak widać na tym forum
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Dokładnie, taka to niestety mentalność Polaków. Szczerze mówiąc mam to gdzieś czy komuś będzie pasować moja pewność siebie, jak widać pomaga mi ona osiągać sukcesy, dzięki niej potrafie sobie wyżej postawić poprzeczkę i mieć jeszcze więcej. Ja z kolei nienawidze ludzi, którzy tylko ciągle sie użalają nad sobą i szukają dziury w całym, dla mnie są oni po prostu żałośni.
lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: lesgirl93 »

ja mam tak samo normalnie tego nie znoszę tego użalania
ja mam tak samo wiem że więcej osiągnę jeśli będę pewna siebie i będę miała w dupie opinie innych
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Galaxia »

Ale nie przechodźmy ze skrajności w skrajność od razu.
Denerwujący jest zarówno tekst na pewno mi się nie uda", jak i na pewno mi się uda". A to właśnie są dwie skrajności. Zawsze najlepiej odnaleźć złoty środek. Pewność siebie pomaga w życiu, to na pewno. Ale każdy ma wpływ na to jak jest postrzegany w środowisku i gdy mówi jestem zajebisty", tylko innymi słowami, to nic dziwnego, że jest odbierany tak, a nie inaczej.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości