Rekrutacja 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: hotdog1990 »

Namine pisze:Nie rozumiem pogoni za wolnym pi?tkiem. owszem, siedzenie w pi?tek do 20, czy co? te? jest raczej beznadziejn? spraw?, ale wolny pi?tek? Samobójstwo moim zdaniem. Mia?am tak na farmacji w II semestrze i mówi?c szczerze wi?kszo mówi?a, ?e woleliby mie? jakie? zaj?cia, ni? wolne. Jasne, mo?na by?o jecha? do domu ju? w czwartek, ale weekend przynajmniej ja tak si? rozleniwia?am, ?e nic mi si? nie chcia?o i nic nie zrobi?am przewa?nie, bo ca?y tydzie? by?a spina. Z zaj na zaj?cia, w kó?ko co?. Po kilka kolosów dziennie, a inni mieli co? na pi?tek i wi?kszy spokój by? przynajmniej. Mo?na by?o jako? lepiej ogarn nie robi?c w weekend nawet nic.
S? ludzie którzy maj? daleko do domu i dzi?ki wolnemu pi?tkowi mieli szanse wogóle pojecha? do domu na weekend bo jechac w piatek po poludniu i wracac w niedziele jak ktos ma kilka h w jedna strone to sie malo kalkuje.

Wolny piatek to fajna sprawa a to juz zalezy od czlowieka jak to wykorzysta, ja potrafilem wekend przelezec ogladajac seriale, isc na piwo, scianke itp ale w niedziele popoludniu sie zawsze sprezalem i moglem uczyc. Kwestia podejscia i tyle, jak sobie czlowiek wmowi ze sie rozleniwi to tak bedzie ale jak sobie powie ?e mo?na co? zrobi? to mo?na

W mojej opinii latanie na takie zaj?cia jak biolmed czy histologia to ogromna strata czasu bo tam i tak nic si? warto?ciowego przynajmniej na tym etapie nie nauczysz a nawet je?li to i tak zapomnisz przez te lata, wi?c fajnie mie? w tygodniu taki dzie? bez zaj gdy si? mo?esz na spokojnie zaj swoimi sprawami.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

hotdog1990, dobrze prawi = pola? mu
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

No dobra, tylko, ?e mnie wolny pi?tek kojarzy? si? raczej z uczeniem si? na szybko przed zaj?ciami w przerwach przez pozosta cz? tygodnia. Bo przeci?tnie wygl?da?o to potem tak, ?e pierwszy konkretny kolos pojawia? si? co tydzie? w poniedzia?ek wieczorem, we wtorek od samego rana do wieczora na zaj?ciach, standardowo by?y dwa przedmioty z kolosami (w tym jeden zawsze z dwóch ró?nych tematów) i czasem dochodzi? trzeci, na który by?a masa bzdur do nauki, w sumie to nic potrzebnego, ale du?o czasu zajmowa?o. Wraca?am dopiero o 21 z zaj do mieszkania i na nast?pny dzie? co? ogarn szybko, bo g?upi j?zyk do odsiedzenia, potem dwa kolosy z fizjo i popo?udniu nast?pny z durnej chemii, której wr?cz nienawidzi?am Powrót znowu po 20 do siebie. Na czwartkowe tablicówki niestety ju? mi si? zwyczajnie nie chcia?o po 4 godzinach na laboratorium i zwykle chodzi?am na poprawy

Wiem, ?e towar deficytowy ale nie wszystko na co rzuca si? wi?kszo jest takie super ^^
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: tylczynskaj »

wiecie mo?e kiedy b?d? plany dla poszczególnych grup? bo Pani z dziekanatu mówi?a, ?e niby ju? mog? by?, ale jak nie ma to b?d? pó?niej, ale mam sprawdzi?, bo mo?e s? i w ogóle jakie? to zawi?e by?o
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: hotdog1990 »

tylczynskaj pisze:wiecie mo?e kiedy b?d? plany dla poszczególnych grup? bo Pani z dziekanatu mówi?a, ?e niby ju? mog? by?, ale jak nie ma to b?d? pó?niej, ale mam sprawdzi?, bo mo?e s? i w ogóle jakie? to zawi?e by?o
W tamtym roku chyba jako? ko?o po?owy wrze?nia si? pojawi?y je?li si? nie myl?.
Awatar użytkownika
91red91
Posty: 271
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 21:58

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: 91red91 »

Po?i, Ipepakuana, Mihhu!

przecie? my nic przez 2 lata nie robili?my na tej uczelni!

zapraszamy do bydg!
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: cricoid »

91red91 wyluzuj.
Czy ktos tu mówi ?e nic nie robi?e
Wi?c daruj sobie.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: rozekkwidzyn »

Szanowny Invisible1, zdaj? sobie spraw? ?e Warszawa, czy np. Pozna? maj? szalone kompleksy- ale zaleczanie ich pluj?c ?ó?ci? nt. CM UMK niewiele tu da. Ka?da uczelnia ma plusy i minusy- to po pierwsze. Po drugie- to, ?e gdzie? jest trudniej a gdzie indziej ?atwiej NIE ZNACZY wcale ?e ten kto sko?czy? trudniej b?dzie lepszym lekarzem. Co oczywi?cie nie zmienia faktu, ?e Byd nie jest taka lajtowa jak twierdzisz. Co do rankingu- wystarczy spojrze? np. na LEP! Byd by?a ostatnia, a napisa?a LEP na 4. miejscu. Wi?c za Bydzi? by?y: Wroc?aw, Pozna?, Bia?ystok, Lublin, ?l?sk, Szczecin, ?ód?. Nie twierdz? ?e LEP jest najwa?niejsz? rzecz? na ?wiecie (bo nie jest tak samo jak matura) ale dla czego ranking Perspektyw czy inny ma by? wa?niejszy od tego LEPowskiego?
Wobec czego (do wszystkich Warszawiaków, Krakusów, Gda?szczan, Poznaniaków i innych) chc?cych leczy? swoje kompleksy na subforum CM UMK o?wiadczam: Jeste?my dumni z naszej Uczelni, a tak?e ?wiadomi jej wad i zalet. Zamiast tu si? napina?, we?cie si? za robot?- a nie p?aczcie jak Wam jest ciko a w Bydzi le?y si? do góry brzuchem.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: cricoid »

Jak by? si? lepiej wczyta? to by? zauwa?y? ?e wspomnia?am o tym rankingu perspektyw ?artem

jak by? si? lepiej wczyta? to zauwa?y? by? ?e nie mówi?am nic o le?eniu do góry brzuchem, a nawet wspomnia?am ?e wszedzie jest ciko, ale mo?na wyró?ni? ciej najciej i najnajciej.

O tym LEP te? wiem ( ale KAtowice pierwsze a tu bój pmiedzy Katowicami a Bydzi? )

Ciesz? si? ?e jestes dumny. Zycze sukcesów itp.

Za jak? robote mamy si? wzi ? S? wakacje. Ja tam jutro wyjezdzam

Ps. Dzi?ki za szanowny podbudowa?o to moje ego.

Pozdrawiam nie z Warszawy, ani nie z Krakowa tylko z indziej
Awatar użytkownika
91red91
Posty: 271
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 21:58

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: 91red91 »

rozekkwidzyn, nie widzisz, ?e to tylko ?arty :]
musz? przyzna?, ?e wy?mienite
winged-hands

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: winged-hands »

s?uchajcie, ja mam pro?b? do tych którzy asekuracyjnie dostali si? na GUMed, a dostali si? na inne uczelnie równie?.
zarówno z lekarskiego jak i stomy, prosz? zabierzcie papiery je?li nie wybieracie si? serio na GUMed, dajcie szans? innym.
papryk
Posty: 44
Rejestracja: 12 lip 2012, o 21:02

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: papryk »

I nadszed? dzie? pierwszej wrze?niowej listy. Spadnie do 84?
Licz? na optymistyczny pocz?tek miesi?ca, w którym wszyscy dostaniemy si? na medycyn?.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

Do 84 mo?e i spadnie jako?. Ale raczej nie ni?ej A je?li nie to za tydzie? ca?e 84 ju? na pewno wejdzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości