tolerancja na umb :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Canis92 »

Chromosom, ale chyba nie rozumiesz sytuacji. Nagonka na corserę powstała z powodu złamania przez nią netykiety, a główne zarzuty dotyczące braku pokory i zbytniej pewności siebie pochodzą sprzed roku Osobiście nic nie mam do podejścia na pewniaka", ale moje zastrzeżenia zbudził jej brak samokrytycyzmu, który z pewnością siebie jako taką jest nietożsamy

A demagogię zastosowały lesgirl i corsera nazywając sypanie bluzgami walką z ciemnogrodem
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: SilentShout »

ale od niektórych postów wieje hipokryzją.
Chromosom, chyba czytałeś ten wątek na wyrywki, co? przyznaj się!
Chromosom pisze:Jako moderator forum matematyka.pl z ponad trzyletnim doświadczeniem
aha.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

cocochan19, włażenie w dupe, czy tam szukanie poklasku, co za różnica? Znajdź sobie synonim jak Ci się to określenie nie podoba. Załóżcie spółkę

Walką z ciemnogrodem to może być szerzenie wiedzy i oświecenia, a nie brylowanie jak chrząstka w salcesonie jeszcze większym buractwem.

Z drugiej strony, sam innego scenariusza nie przewidywałem niż lekarski Z tym że ja trzymałem to dla siebie
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Wy to chyba życia nie macie? Wsadźcie sobie tą netykietę, hipokryzje i inne gówna tam gdzie światło nie dochodzi i idzcie zmienić pieluche, bo to niemożliwe żeby tak pier***** jeden przed drugiego w czystych gaciach.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Lucyfer »

Po co zmieniać pieluchę jak ma się czyste gacie? Albo pielucha albo gacie, zdecyduj się
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Galaxia »

Czyli jednak ta dyskusja nie ma sensu.
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: corsera »

Sensu to ona nie mogła mieć, z pajacami tak to już jest, ledwo skończyli 18 lat a już wszystkie rozumy pozjadali i jeden mądrzejszy od drugiego. POZDRO
dermatogen
Posty: 492
Rejestracja: 20 cze 2008, o 13:44

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: dermatogen »

Jestem taka przebojowa i niezależna!
Chromosom
Posty: 104
Rejestracja: 22 sty 2012, o 15:18

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Chromosom »

Wypowiedź użytkowniczki aleksandra91 była zbędna. Dalsza dyskusja jest tego skutkiem.

Ocenianie człowieka na podstawie jego skromności (lub wiary w sukces) jest sporym nadużyciem.

Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: tolerancja na umb :D

Post autor: Galaxia »

Nic dziwnego, że ocenia się człowieka na podstawie jego zachowania. Poza tym wiara w sukces, a pewność sukcesu to są dwie różne rzeczy.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości