co potrzebne na I rok stomatologii na GUMedzie?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
winged-hands

co potrzebne na I rok stomatologii na GUMedzie?

Post autor: winged-hands »

hej,
kiedyś znalazłam tu ładny temat o tym, co potrzebne jest do studiowania na farmacji w Gda.
teraz chcę się zapytać kogoś z wyższych lat lub dobrze obeznanego, co technicznie będzie potrzebne do studiowania
chodzi mi o fartuchy, czepki, zeszyty itd .

wiadomo, że dowiem się tego na bieżąco, ale miło by było wiedzieć wcześniej

z góry dzięki.
pStoma92
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 21:13

Re: co potrzebne na I rok stomatologii na GUMedzie?

Post autor: pStoma92 »

Fartuch na anate (plus czepek ewentualnie, no i rękawiczki), chemie, modelarstwo (koniecznie wyprasowany! ) i materiałoznawstwo, w sumie ja mialam dwa fartuchy: gorszy na chemie, ale po anacie tez trzeba bylo prac na biezaco, bo walilo formalina
osobny zeszycik do chemii na sprawozdania i histologii do rysowania tego, co widzisz na szkiełkach, reszta to już po prostu do notowania
niby kredki na histo, ale można się obyć bez
jakaś plastelina będzie potrzebna i papier milimetrowy na modelarstwo. hm z takich rzeczy to chyba tyle. a no i buty na zmiane na modelarstwo i materialy, ale to tam o wszystkim powiedza, jak sama widzisz wszystkie te rzeczy zdazycie nabyc w przeciagu godziny, wiec sie nie denerwować
wszystkie giełdy dostepne w maglu, na pewno znajdzie sie tez ktos na roku juz obeznany we wszystkim, wiec tez nie bedzie problemu
nie wiem czy tego typu odpowiedz chciałaś uzyskać, ale jakby co to do usług
winged-hands

Re: co potrzebne na I rok stomatologii na GUMedzie?

Post autor: winged-hands »

akurat magiel i giełdy to mam już obcykany , bo skończyłam I rok farm


dzięki za odpowiedź !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości