Logopedia ogólna i kliniczna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tofikalicious
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2012, o 16:59

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: tofikalicious »

Polecam wam zapisać się na facebooku do grupy Logopedia ogólna i kliniczna. Dzisiaj jedna dziewczyna była w dziekanacie i dowiedziała się kilku rzeczy, m.in. o planie. Ogólnie tam jest więcej info :p
Awatar użytkownika
alove
Posty: 71
Rejestracja: 28 cze 2009, o 18:07

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: alove »

witam -) mam pytanie do osób, które dostały się na logopedię na WUM, mianowicie : jaki był próg w tym roku? siostra planuje iść na ten kierunek, stąd moje pytanie z góry dzięki za odpowiedź
Kasia19
Posty: 15
Rejestracja: 29 maja 2012, o 09:49

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: Kasia19 »

Wydaje mi się, że około 265 pkt. ale nie jestem do końca pewna
kasja6
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2012, o 22:54

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: kasja6 »

Hej, chciałam w przyszłym roku wybrać się na logopedię i zastanawiam się jakie przedmioty zdawać na maturze. Może wiecie jak wygląda przelicznik punktów, tej informacji nie mogę znaleźć nigdzie na stronie WUMu, a do rejestracji nie mam dostępu. Mam też pytanie dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej, czy możecie mi powiedzieć jak taka rozmowa wygląda? Niby czytałam na stronie WUM co na tej rozmowie jest sprawdzane, ale wiadomo, że lepiej usłyszeć z pierwszej ręki Chciałam też zapytać, czy może wiecie już dokładnie jakie były progi, wszędzie tego szukam, ale ponieważ to młody kierunek to bardzo mało informacji jest o nim w internecie, i na stronie WUM i na różnych forach. Byłabym wdzięczna za Waszą pomoc
AsiaGaw
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2013, o 11:18

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: AsiaGaw »

Cześć, mam pytanie w związku z Logopedią, jakie są zasady rekrutacji na WUM? Zdawałam maturę z języka polskiego pods 68 % , angielski pods. 72% , matematyka podst. 98% i matematyka rozsz. 72% , jakie są szanse , że sie dostane? Oczywiście wiem, że po pierwszej rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna.
caaarley
Posty: 1
Rejestracja: 7 lis 2013, o 14:02

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: caaarley »

Witam Widzę, że temat trochę ucichł ale może ktoś z tegorocznych maturzystów wybiera się na logopedie na WUM?
Raquelle
Posty: 23
Rejestracja: 9 lip 2012, o 20:22

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: Raquelle »

Hej, podbijam watek i mam nadzieję, że ktoś mi odpisze
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jak oceniacie kierunek i pracę po nim?
Warto iść na to?
Lilith94
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2015, o 09:55

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: Lilith94 »

witajcie

jestem studentką Logopedii Ogólnej i Klinicznej i chętnie odpowiem na wszystkie pytania!
glamorous96
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2015, o 21:44

Re: Logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: glamorous96 »

To ja mam takie pytanie Po pierwsze, jaki był próg? I ogólnie jesteś zadowolona ze studiów?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości