Próg na GUMed 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Może jeszcze zależałoby od tego, ile osób się (np po ich telefonie) zadeklaruje jako chętne?
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Też racja, jeśli podzwoniliby do wszystkich i okazałoby się, że np. tylko 5 osób zadeklarowało się jako chętne, to może przyjęliby nas jeszcze.
maarta
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 11:51

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: maarta »

Ogłosili listę przyjętych, to już chyba koniec.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Ktoś chętny, by zadzwonić i zapytać, czy są jeszcze szanse? Bo ja chyba nie mam chwilowo siły, serio.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

no to pięknie.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

To zabawne, że w zeszłym roku próg zleciał jeszcze pod koniec września o punkt. a teraz, tak niewiele brakuje.
No, ale walczymy z innymi kandydatami, po prostu w tym roku dużo lepszych wyników było.
Serio, może dałoby radę jeszcze coś zrobić, albo mieć jakąś nadzieję, nie wiem :] ale na razie nie mam siły o tym myśleć.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Mi tam do śmiechu nie jest, wręcz przeciwnie. Ja pierdziele, gdyby mieć z bio 88 a z chem 82 to już dawno byśmy się dostały.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

Wiesz, mniej się nadajesz na lekarza, bo jesteś lepsza z chemii niż z biologii, żelazna logika. Choć, po prostu, jakieś kryterium musieli przyjąć, Mamy pecha, że właśnie takie
Mi się chyba czarny humor przyplątał po prostu.
Wiesz - to tak czy inaczej chyba niewiele zmienia - to znaczy, jeśli ktoś zechce jeszcze zrezygnować, to i tak zrezygnuje, pomimo ogłoszenia list, a wtedy będą szukać osób na te miejsca, tak mi się zdaje.
W każdym razie, uwielbiam swojego życiowego pecha - na szczęście to akurat nigdy nie mogę liczyć.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Tyle, że egzamin maturalny zarówno z biologii, jak i chemii nijak ma się do studiów medycznych, myślę, że nawet biologia mniej ma wspólnego z tym, co potem jest na studiach. No, ale racja, jakieś kryterium musi być
Masz na myśli listę przyjętych, że opublikowanie jej nic nie zmienia? Tak, ja wiem, że jeśli jeszcze KTOKOLWIEK zrezygnuje to go wykreślą i tyle. Tyle, że i tak przyjęli o pięć osób za dużo, więc chyba liczą się z tym, że ktoś jeszcze może zrezygnować, a wtedy oni będą mieli ładnie dopełniony limit.
Nici z Gdańska.
ignisvespers
Posty: 39
Rejestracja: 5 sie 2012, o 13:59

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: ignisvespers »

To akurat prawda że matura istnieje tylko po to, by się dostać na studia, a potem i tak większości rzeczy uczy się na nowo.

Chodzi mi o to, oczywiście, że gdyby zrezygnowało więcej niż 5 osób :]
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

Mało realne, że zrezygnuje więcej niż 5 osób. tak mi się wydaje.
papryk
Posty: 44
Rejestracja: 12 lip 2012, o 21:02

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: papryk »

W poniedziałek ma być aktualizacja listy. Ponoć rektor ma zadecydować czy przyjąć kolejnych studentów na lekarski. Tak powiedziała dziś miła pani w rekrutacji.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Próg na GUMed 2011

Post autor: indiana »

OBY OBY OBY, ja ciągle żyję nadzieją, że się dostanę!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości