biologia z chemią UWr

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
anonim92
Posty: 38
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:35

Re: biologia z chemią UWr

Post autor: anonim92 »

za rok poprawiam mature (biologie i chemie). czy ten kierunek to dobra opcja na przezimowanie czy lepiej se studia odpuscic
Awatar użytkownika
_Gabi_
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2010, o 16:13

Re: biologia z chemią UWr

Post autor: _Gabi_ »

Zdania są podzielone.udaje się poprawić maturę i takim co podjęli jakieś studia i tym co zostali w domu i kuli, ale też nie udaje się ludziom z obu tych grup. decyzja ciężka.
Ale jeżeli chodzi konkretnie o kierunek - biologia z chemią, to pamiętaj, że jest to specjalizacja nauczycielska. Będzie więc na tych studiach sporo godzin poświęconych na pedagogikę, psychologię i dydaktykę. I to już od pierwszego semestru.
Moim zdaniem chyba lepiej zostać w domu i kuć. Dla mnie to byłaby duża motywacja - teraz siedzę w domu, ale za rok muszę się dostać na upragnione studia, inaczej ten rok pójdzie na marne (nawet jeżeli nie do końca na marne )
marisol2
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2010, o 14:37

Re: biologia z chemią UWr

Post autor: marisol2 »

hej,

idzie ktoś może w tym roku z forumowiczów na wymieniony kierunek?
biologist
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:27

Re: biologia z chemią UWr

Post autor: biologist »

Witam, ja również wybieram się na biologię na UWr choć na inną specjalność (biologia eksperymentalna).
curly93
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2012, o 15:04

Re: biologia z chemią UWr

Post autor: curly93 »

Ja, ja, ja Jak miło spotkać wreszcie kogoś z mojego kierunku !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość