Czy to wyrostek?

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Czy to wyrostek?

Post autor: sia »

Hej.Mam niepokojące objawy od kilku dni mam mocniejszy ból w okolicach jajnika po prawej stronie,ale mama mówi,że to może być wyrostek.Czasami czułam tam lekki ból,tak mniej więcej przez dwa ostatnie tygodnie.teraz jest mocniejszy,jest też ból głowy,wczoraj chciało mi się wymiotować,ale nie miałam czym.Dziś mam mały apetyt.No i boli.Jutro mam iść do lekarza,ale wiecie mam stracha przed tym,że jeżeli to wyrostek i się rozlejeNo i myślę,że lekarz stwierdzi że mam po prostu wirusa i nic nie zrobi,a ja chcę żeby było usg i w ogóle.Jest mi też słabo.
ногомас

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: ногомас »

i serio myślisz że na forum dostaniesz poradę? Może ktoś cię zbada przez monitor?
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: sia »

Spoko.Ok.Nie to nie.
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: malgosi35 »

A do lekarza to nie łaska się przespacerować?
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: sia »

Przecież pisałam,ze weekend,a ja mieszkam w małej miejscowości.W poniedziałek rano byłam,wyszło,że to węzły chłonne,mam zlecone badania.
ногомас

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: ногомас »

jakby mocno bolało to weekend-nie weekend się jedzie do szpitala a nie siedzi na forach i pyta

poza tym chyba regulamin zabrania odpowiadania na tego typu pytania
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: malgosi35 »

sia pisze:Hej.Mam niepokojące objawy od kilku dni mam mocniejszy ból w okolicach jajnika po prawej stronie,ale mama mówi,że to może być wyrostek.Czasami czułam tam lekki ból,tak mniej więcej przez dwa ostatnie tygodnie.teraz jest mocniejszy,jest też ból głowy,wczoraj chciało mi się wymiotować,ale nie miałam czym
BEZ KOMENTARZA.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: AnnaWP »

A swoją drogą gratuluję pomysłowości. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka czekać parę dni, bo weekend. Gdyby podejrzenie było trafne, to w niedzielę być może umarłabyś w wyniku zapalenia otrzewnej po perforacji.


Czy pomysł na wybranie się do szpitala na dyżur jest jakiś dziwny?
Przecież zapalenie wyrostka to poważna sprawa, na to się naprawdę umiera, o ile nie będzie udzielona pomoc we właściwym czasie.
makas
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 08:30

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: makas »

najpierw idź do ginekologa wykluczyć problem z jajnikiem, bo nawet jak się okaże później że to wyrostek i tak wyślą cie na kontrolne badanie, no a po wizycie u ginekologa idź do lekarza pierwszego kontaktu, podusi cie i pewnie skieruje do poradni chirurgicznej gdzie twój stan oceni chirurg. powodzenia!
ногомас

Re: Czy to wyrostek?

Post autor: ногомас »

makas, wow, dzięki że piszesz rady, ale popatrz kiedy to się działo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości