przeniesienie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: przeniesienie

Post autor: kamilorni »

Asti pisze:A kiedy się twoi znajomi przenosili? I czy dostawali się z normalnej rekrutacji, czy jako przenoszący się, niejako poza kolejką"? W Olsztynie rozumiem przepisy są w tej kwestii luźniejsze

Sorry, że tak was męczę i się wypytuję, ale wolę mieć jakąś tam bazę informacji, zanim wybiorę się do jaskini Lwa
Nie szkodzi pytajcie, a nie zbłądzicie
Nie wiem jak to jest dokładnie, ale podobno z wystarczająco dobrą średnią mogli się po prostu przenieść, nie biorąc udziału w rekrutacji, ale nawet jak byli (załóżmy) na V roku, to na wecie szli od I. Wydaje mi się, że liczba ludzi, którzy przenoszą się dzięki średniej jest jakoś ograniczona.
Awatar użytkownika
Asti
Posty: 17
Rejestracja: 29 sie 2009, o 10:47

Re: przeniesienie

Post autor: Asti »

Chciałbym wrócić do tematu.
Otóż, zmarnowałem czas na naukę w domu, poprawiłem maturę, przez rok uczyłem się w szkole policealnej weterynaryjnej i chodziłem na wolontariat do kliniki, ale też pracowałem robiąc tłumaczenia z angielskiego. Teraz jestem na studiach weterynaryjnych i jestem zadowolony ze swojego wyboru
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości