Gdzie na obiady?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mar92
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2012, o 04:06

Gdzie na obiady?

Post autor: mar92 »

Hej czy ktoś wie gdzie można zjeść obiady w pobliżu PUM ? Jest jakas stołówka PUM?

czek
Posty: 5
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 13:12

Re: Gdzie na obiady?

Post autor: czek »

mam ten sam problem?
czy jest miejsce gdzie można w miarę tanio i smacznie zjeść?
gabulson
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2011, o 10:59

Re: Gdzie na obiady?

Post autor: gabulson »

Nie ma stołówki. Jest bufet w szpitalu, tam gdzie stara sala wykładowa. Albo trzeba gotować samemu.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Gdzie na obiady?

Post autor: Wendy »

Jest takie miejsce na Frysztackiej, zaraz prawie na początku, po prawo. Schodzi się po schodkach w dół. Obiad 2daniowy kosztuje chyba 12 zł. Na ogłoszeniu mają napisane dowóz gratis Można też wykupić obiady w szkole na dunikowskiego, przed akademikami.
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Gdzie na obiady?

Post autor: Stabilo »

Wendy, wypróbowałam obiady na Frysztackiej i zdecydowanie wolę bufet:). Tam naprawdę można się najeść za niewielkie pieniądze. Dwa naleśniki, które ja ledwo wciskam kosztują 5,5zł, a żurek (może wygląda dziwnie, ale jest smaczny ) kosztuje szóstkę.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Gdzie na obiady?

Post autor: Wendy »

Co do smaku to się nie wypowiadam. Wiem po prostu, że sporo osób z akademików tam jada. W bufecie mnie np. odrzuca trochę zapach P Ale, co kto lubi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości