Matura rozszerzona - mam jakieś szanse?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
maturzystkass
Posty: 74
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 10:51

Re: Matura rozszerzona - mam jakieś szanse?

Post autor: maturzystkass »

Pewnie tak , ale wole się zająć zadaniami , niż systematyką
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Matura rozszerzona - mam jakieś szanse?

Post autor: micra »

czyli nie trzeba się tego uczyć (niestety już to wkuwałam)
co w takim razie wypada wiedzieć z tej systematyki
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Matura rozszerzona - mam jakieś szanse?

Post autor: tchorz »

Systematyki jako takiej nie trzeba się uczyć,bo często w róznych podręcznikach jest inna.
Jak nie wiesz czego się uczyc to kup sobie notatki persila. To jest taka skondensowana wiedza na maturę. Cieszą się powodzeniem bo jest tam własnie dokładnie to co trzeba.
PaniAnia
Posty: 1
Rejestracja: 9 paź 2012, o 14:21

Re: Matura rozszerzona - mam jakieś szanse?

Post autor: PaniAnia »

A jak się jest w technikum to ma się wogóle szanse na wystarczająco dobrą ocenę z rozszerzonej Matury z biologii?
Awatar użytkownika
NYR
Posty: 336
Rejestracja: 15 maja 2011, o 13:18

Re: Matura rozszerzona - mam jakieś szanse?

Post autor: NYR »

Nawet jak do szkoły nie chodzisz, a sama sie porządnie przyłożysz do nauki to masz szanse.
maturzystkass
Posty: 74
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 10:51

Re: Matura rozszerzona - mam jakieś szanse?

Post autor: maturzystkass »

PaniAnia : uwierz mi da się:) ja od września przerabiam materiał i ksiązke do 1 klasy [ zwierzęta+rośliny] opanowałam w miesiąc ale siedziałam i uczyłam sie ostro w miedzyczasie zrobilam calego witkowskiego z botaniki da sie ale niestety trzeba na to poswiecic duzo czasu i mnie niestety byly potrzebne korki bo cykle zyciowe itd ktorych nie bylo na podstawie moga sie okazac trudne dla kogos [ np dla mnie:D]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości