Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Karolina1988
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2012, o 11:02

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Post autor: Karolina1988 »

Mam pytanie. Podczas pieszczot z chłopakiem (ale bez stosunku), trochę jego nasienia upadło na wargi sromowe. Mam dni płodne, ale nie wiem dokładnie, kiedy wypada moja owulacja, ponieważ nie mam regularnego cyklu.
Czy możliwe jest, że doszło do zapłodnienia?
Proszę o odpowiedź, bo bardzo się denerwuję
Pozdrawiam
qucer330
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2012, o 09:25

Re: Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Post autor: qucer330 »

To było nasienie czy płyn preejakulacyjny? Mam nadzieję, że z tym nasieniem masz dokładne pojęcie o czym mówisz, mężczyzna nie wydziela nasienia od tak i nie cieknie z niego jak z kranu, więc najprawdopodobniej był to preejakulat. Nie mam bardziej fachowych źródeł dotyczących zawartości plemników w preejakulacie, więc powołam się na wikipedie.

"Niedawno opublikowane wyniki badań klinicznych (2011) przeprowadzonych na małych grupach mężczyzn wskazują, że preejakulat może zawierać znaczne ilości żywych i ruchliwych plemników[3]. Wcześniejsze badania nie stwierdzały obecności plemników w preejakulacie[4] lub stwierdzały bardzo małe ich ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości[5], a także plemniki martwe."

Wracając do pytania, ciężko dokładnie stwierdzić jaka jest szansa na zapłodnienie, według mnie jakaś szansa jest, chociaż na pewno nie będzie ona wysoka (poczekam na ewentualne cenne rady kolegów lekarzy).

Pozdrawiam Qucer330
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość