Kursy maturalne biologia i chemia

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
avaruus
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2012, o 20:17

Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: avaruus »

Witam, jestem w 2 klasie gimnazjum i zaczynam poważnie myśleć o kursach przygotowawczych do matury. Mam zamiar iść na kurs z rozszerzonej biologii i zastanawiam się nad chemią. I stąd moje pytania - czy jeżeli jestem na podstawowej chemii, to czy dam radę z maturą na poziomie rozszerzonym, jeśli będę uczęszczał na kurs i odpowiednio się przyłożę? I które kursy są dobre pod względem ceny i poziomu kształcenia itp? Dodam, że jestem spod warszawy.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: Jivan »

odpuść sobie na razie, sam chodzę na kurs będąc po rozszerzonych przedmiotach, i prywatnych korepetycjach, na kursie się niczego nie nauczysz jeśli nie przyjdziesz już dobrze obkuta z danego działu , z reszta gimnazjum to całkiem inna bajka, lepiej pójść na prywatne korki od 1 liceum
avaruus
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2012, o 20:17

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: avaruus »

hahah boże, nie wiem czemu wpisałem gimnazjum zamiast liceum . Poprawka jestem w liceum .
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: Jivan »

aha, to co innego, ale na kurs to lepiej pójść w 3 lo jeśli tak, bo nie za bardzo sobie poradzisz, tak jak mówię żeby tam się czegoś nowego nauczyć musisz już przyjść dobrze przygotowana na zasadzie tylko dopytać i postawić kropkę nad i , tam nikt do ciebie nie podejdzie i ci nie bedzie tłumaczył mimo że przez telefon będą mówić jak to wszystko ładnie ale w rzeczywistości inaczej, jeśli czujesz że masz jakieś problemy to prywatnie se załatw
avaruus
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2012, o 20:17

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: avaruus »

Problemów raczej nie mam, staram sobie wszystko omówić dokładnie w domu. Czasem po prostu przerażają mnie zadania maturalne, dla mnie wzięte z kosmosu . Staram się uczuć jak najbardziej wnikliwie. A masz pojęcie co z tą chemią?
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: Jivan »

tzn?
avaruus
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2012, o 20:17

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: avaruus »

Czy jeżeli jestem na podstawie z chemii, dam radę nauczyć się na maturę rozszerzoną z kursu. Czy jednak zdecydować się na podstawę?
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: Jivan »

nie będę oceniać bo cie nie znam, ale z chemii z kursu się nie bardzo nauczysz tam jest dość duże tempo , pewnie dlatego , lepiej samemu powoli przysiąść i najlepiej z korepetytorem
avaruus
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2012, o 20:17

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: avaruus »

okej dziękuję A może ktoś się wypowiedzieć w sprawie dobrych kursów organizowanych na terenie warszawy?
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Kursy maturalne biologia i chemia

Post autor: Jivan »

na to pytanie ci nikt nieodpowie zauważ ze nigdzie na forum takich dyskusji nie ma , bo my tutaj nie możemy robić nikomu reklamy

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości