KOBIETA I MĘŻCZYZNA. Zdrowie reprodukcyjne i seksualne

Forum dyskusyjne poruszające problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Kongresy KiM
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2012, o 00:55

KOBIETA I MĘŻCZYZNA. Zdrowie reprodukcyjne i seksualne

Post autor: Kongresy KiM » 24 gru 2012, o 09:14

Szanowni Państwo,

"ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE" zagościło już w corocznym kalendarzu spotkań specjalistów medycyny. Dwie pierwsze edycje Kongresu jasno pokazały, że istnieje duża potrzeba dyskusji na temat prokreacji i seksualności wśród wielu specjalności lekarskich. Wielowymiarowe spojrzenie na problemy współczesnej kobiety i mężczyzny stało się zatem stałym elementem podejmowanej podczas Kongresów dyskusji.
Dzięki sukcesowi dwóch poprzednich edycji z jeszcze większym entuzjazmem zapraszamy Państwa do udziału w obradach przyszłorocznego Kongresu z cyklu KOBIETA I MĘŻCZYZNA, który odbędzie się 12-13 kwietnia 2013 w Warszawie. Niezmiennie zagwarantujemy Państwu całe spektrum tematów począwszy od najnowszych standardów diagnostyczno-terapeutycznych po zagadnienia dotyczące niepłodności, techniki zabiegowe, farmakoterapię czy zdrowie psychiczne. Nie pominiemy tematów kontrowersyjnych, odpowiemy na trudne pytania, poruszymy kwestie dotychczas nieomawiane. Specjalnie dla Państwa zaprosiliśmy najwybitniejszych wykładowców z kraju i zagranicy. Wykład inaugurujący obrady trzeciej edycji Kongresu wygłosi prof. P. Ganesan Adaikan z Singapuru, światowej sławy ekspert w dziedzinie leczenia męskich i żeńskich zaburzeń seksualnych, były przewodniczący Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ISSM). Udział potwierdzili również prof. Leon Speroff (USA), żywa legenda ginekologii, a także dr Annamaria Giraldi (Dania), Przewodnicząca Skandynawskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Ich obecność to gwarancja doskonałego poziomu merytorycznego wykładów i wysokiej frekwencji.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w obradach Kongresu.

Kongres "KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE" to wyjątkowe wydarzenie medyczne w Polsce (łączna liczba uczestników poprzednich dwóch edycji wyniosła 1600 osób). Każdorazowo bierze w nim udział kilkudziesięciu wybitnych prelegentów z wiodących ośrodków naukowych z kraju i z zagranicy. Nad Kongresami swoje patronaty naukowe objęło 8 czołowych towarzystw naukowych. Wszystkie prelekcje tłumaczone są symultanicznie.

Szczegółowy program Kongresu oraz rejestracja na stronie: www.kobietaimezczyzna.info

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość