Matura z biologii i chemii 2014, medycyna, rok czasu

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
AgaAgucha
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2013, o 17:18

Matura z biologii i chemii 2014, medycyna, rok czasu

Post autor: AgaAgucha »

Hej! witam wszystkich! Mam pytanie do osób, które dostały się na medycynę bądź planują na nią iść. Maturę zdawałam 5 lat temu. Biologię rozszerzoną napisałam na niecałe 60%, nie zdawałam chemii. W tym roku w czerwcu mam obronę i po niej postanowiłam wziąć się za naukę i spróbować zdawać na medycynę. I tutaj pytanie. Wiem, że jest to sprawa bardzo indywidualna, ale nie chcę się porywać na coś co być może jest niewykonalne.
Czy w rok opanuję cały materiał do rozszerzonej biologii i chemii? Jestem zdeterminowana. O biologię nie martwię się tak bardzo jak o chemię. To jedyny przedmiot z którego w 3Lo miałam zagrożenie, ehhh. Faktem jest jednak to, że się jej nie uczyłamP

Kolejne pytanie: od czego zacząć? Z jakich podręczników korzystać (w LO miałam OPERON). Czy same 3 operony wystarczą? Jakie zbiory zdań do chemii kupić? W kilku innych wątkach widziałam Witkowskiego, Maturę na 100%, testy maturzysty OMEGA i Pazdro.

Trzecie pytanie: czy chodzicie na korki/ jak często/ i jeśli to nie jest tajemnica to ile płacicie?

Pozdrawiam ciepło
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości