Co zrobić?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
ania567
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 23:34

Co zrobić?

Post autor: ania567 »

Mam pewien problem i nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić
zdaje w tym roku chem i bio na rozszerzeniu tyle tylko ,że o ile z biologią nie mam dużych problemów i idzie mi dobrze to z chemii nie czuje jeszcze pełnej mocytak więc obawiam się,że nie dam rady uzyskać co najmniej 75%. Chce iść na weterynarie.
Zostanie w domu i uczenie się do kolejnej matury nie wchodzi w gre co więc zrobić ? bo już sama nie wiem a weterynarii nie odpuszczę .
Iść na jakiś kierunek i w trakcie uczyć się do matury? tylko zastanawia mnie czy idzie tak uczyć się na studia i do matury.
Co w takiej sytuacji zrobić?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Co zrobić?

Post autor: lith »

Najpierw napisz maturę. Jeszcze masz masę czasu na nabranie mocy Zawsze możesz też się z domu sie wyprowadzić, iść do roboty i uczyć się do matury.
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Co zrobić?

Post autor: Wendigo »

lith pisze:Zawsze możesz też się z domu sie wyprowadzić, iść do roboty i uczyć się do matury.
Myślę, że nastały teraz takie czasy, że to wyjście jest o wiele lepsze niż pójście na kierunek zastępczy. Ale tak jak mówi kolega, masz jeszcze dużo czasu do matury!
ania567
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 23:34

Re: Co zrobić?

Post autor: ania567 »

miesiąc to jednak chyba nie tak dużo
krzysztofkl
Posty: 48
Rejestracja: 21 lut 2013, o 10:33

Re: Co zrobić?

Post autor: krzysztofkl »

a z innej beczki-matura z biologii (rozszerzonej) to najwiekszy koszmar w polskiej edukacji.Ja nie wiem jak można z niej dostać powyżej 85% biorąc pod uwagę te przesrane zadania i klucz
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Co zrobić?

Post autor: Kester »

krzysztofkl, podobnie jak i z polskiego, podobnie jak i z historii.
Klucz jest chory, tego raczej w swoim małym światku nie zmienimy, ale daje radę zrobićgt85%
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Co zrobić?

Post autor: lith »

ania567 pisze:miesiąc to jednak chyba nie tak dużo
Nie marudź, tylko bierz się do roboty. Miesiąc to masa czasu. Na studiach przez miesiąc więcej będziesz potrafiła się nauczyć
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Co zrobić?

Post autor: Wendigo »

lith pisze:Na studiach przez miesiąc więcej będziesz potrafiła się nauczyć
Podpisuję się pod tymi słowami

Później dojdziesz do wniosku, że matura to była tylko rozgrzewka. Także do dzieła, jeszcze na nic nie jest za późno.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości