Które liceum biol-chem w Krakowie najlepsze?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.

Najlepszy biol-chem w Krakowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego
5
16%
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
6
19%
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
2
6%
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
0
Brak głosów
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego
13
42%
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
2
6%
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
0
Brak głosów
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
2
6%
IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego
1
3%
X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
AleksandraG
Posty: 98
Rejestracja: 5 sty 2013, o 21:17

Re: Które liceum biol-chem w Krakowie najlepsze?

Post autor: AleksandraG »

Girion ale chce spróbować sił w olimpiadzie, a Lo w mim mieście jest na prawdę poniżej wszelkich norm. było nawet brane pod uwage do usunięcia ale jako że jest jedyne to je zostawili. do tego sprawdzałam na jego stronie NIGDY nie mieli żadnych osiągnięć jeśli chodzi o olimpiady - tylko raz z polskiego przeszłą jakaś uczennica 10 lat temu do następnego etapu i na tym koniec

owszem sama ja się uczę ale szkoła też ma wpłw na jakość mojego wykształcenia
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Które liceum biol-chem w Krakowie najlepsze?

Post autor: tchorz »

O jakie stare przemyślenia. a tu egzamin gimnazjalny tuz tuż.
W karakowie polecam dla biol chem V. Obydwie biologiczki sa super i doskonale przygotowujądo matury. Do Olimpiady to musisz się uczyć osobiście, ale masz gwarancję, że nie zpaomna wysłać zgłoszenia i innych biurokracji i terminów których jest mnóstwo. Chemia- zalezy na kogo trafisz, ale w sumie do matury to każdy nauczyciel przygotuje nieźle-jesli oczywiscie sam bedziesz rozwiazywał zadania. Można trafić na dwóch genialnych nauczycieli.trzeci jest średni
1sacca1
Posty: 43
Rejestracja: 1 maja 2013, o 10:17

Re: Które liceum biol-chem w Krakowie najlepsze?

Post autor: 1sacca1 »

AleksandraG pisze:Jakie polecacie licea w Krakowie jeśli chodzi o profil biol-chem?
Na medycynę w Krakowie liczy sie biologia, chemia i matematyka lub fizyka do wyboru ktoraś z tych dwóch. Wybierz klasę bio-chem-mat, ja tam polecam Sobieskiego. Chemiczki sa swietne, jedna jest doktorem na wydziale chemii UJ, robi mnóstwo konkursów, biologiczki cisną, z języków obcych jestem super zadowolona, naprawdę polecam jak na allegro
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości