Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
garenge
Posty: 76
Rejestracja: 18 sty 2009, o 14:46

Rejestracja 2013

Post autor: garenge »

Piszmy tu co i jak o rejestracji 2013, kiedy się zacznie, pytania, wątpliwości
edy_08
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2013, o 11:22

Re: Rejestracja 2013

Post autor: edy_08 »

czesc !
wiecie może jakie są progi punktowe na medycynę i stomatologię na rok 2013/2014 lub jakie były we wcześniejszych latach?
chocomuse
Posty: 34
Rejestracja: 5 maja 2013, o 22:40

Re: Rejestracja 2013

Post autor: chocomuse »

Jakim cudem mogą podać Ci progi punktowe na przyszły rok akademicki skoro matury zaczęły się zaledwie dzisiaj?
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

[Link] Rejestracja 2013

Post autor: goodman »

Ostateczne progi na rok 2013/2014 poznasz dopiero końcem września/początkiem października.
Progi z lat ubiegłych masz w odnośnikach poniżej:

Progi punktowe 2007-2012 (lek/lek-dent):
Tigeros55
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:14

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Tigeros55 »

Chciałbym się zorientować jak to jest z pływaniem na fizjoterapii w Poznaniu.

1. Są jakieś sprawdziany z pływania, trzeba umieć pływać?
2. Nigdzie nie jest to napisane, ale na wszelki zapytam - czy podczas rekrutacji będzie jakiś test sprawnościowy?
3. Jak wyglądały progi w latach ubiegłych nt kierunek?

dziękuję, pozdrawiam
Awatar użytkownika
rooty5
Posty: 12
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 19:43

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rooty5 »

Hej wiecie może czy opłatę rekrutacyjną trzeba wnieść przez pocztę (blankiet) czy można zrobić przelew przez internet ? Pozdr
anjeD
Posty: 72
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 20:51

Re: Rejestracja 2013

Post autor: anjeD »

hej, można przez internet (ja tak zapłaciłam i po 2 dniach na moim koncie kandydata była informacja o wpłynięciu pieniędzy) ale możesz też na poczcie, z tym że przelew będzie dłużej szedł. jak Ci wygodniej
Aryaa
Posty: 36
Rejestracja: 30 sie 2012, o 20:24

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Aryaa »

Możecie mi powiedzieć czy po przejściu do kolejnego etapu rekrutacji, czyli po zaakceptowaniu formularza i dojściu do wpisów z matur macie przy maturach napisane ocena z matury". Nie punkty, procenty tylko ocena?
Pytam dlatego, że niechcący swego czasu zarejestrowałam się jako staromaturzystka, co miało być naprawione, ale jak doszłam do tych ocen to zaczęłam się zastanawiać czy wszyscy mają tak napisane, czy tylko ja z tego względu że nie przerzuciło mnie na nową maturę.
Ubiegając pytanie. Wiem, że można zadzwonić ale najpierw wolę się zapytać innych zainteresowanych, żeby nie okazało się że niepotrzebnie panikuję i wydzwaniam.
Slowik
Posty: 133
Rejestracja: 9 sie 2012, o 20:48

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Slowik »

Moim zdaneim najlepiej zadzwoń. Nie panikujesz, Twoja sytuacja jest dość wyjątkowa.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rysieńka »

Zarejestrowałam się już i zaczęłam wpisywać oceny ze świadectwa (co prawie nie doprowadziło mnie do szewskiej pasji), nie znalazłam wśród przedmiotów łaciny (tego zacnego przedmiotu, nie wpisać, to przecież poniżej krytyki ) w związku tym skorzystałam z opcji dopisania. Mam wpisaną łacinę, jako dodatkowe zajęcia edukacyjne, więc chyba dobrze, że napisałam, że nie była obowiązkowa?
Aryaa
Posty: 36
Rejestracja: 30 sie 2012, o 20:24

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Aryaa »

Na odwrocie świadectwa masz podzielone na (improwizacja z pamięci) przedmioty obowiązkowe i niżej jest kilka linijek na przedmioty dodatkowe". Twoja łacina chyba powinna być w tych dodatkowych, więc tak ją wpisz.
Swoją drogą właśnie doszłaś do momentu (lub za chwilę tam będziesz), który z kolei mi sprawił trudność.
Jeśli możesz spójrz dwa posty wyżej i daj mi znać jak to u Ciebie jest napisane, będę bardzo wdzięczna I trzymam kciuki, żeby się nie okazało że tak jak mówi Slowik powinnam dzwonić z interwencją.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rysieńka »

U mnie w systemie (tegoroczna maturzystka) mogę teraz tylko wpisać rok matury i rodzaj. Pewnie dlatego, że nie mam jeszcze wstawionego zdjęcia. Zdjęcie zrobię w środę i wtedy napiszę, jak u mnie to wygląda
Aryaa
Posty: 36
Rejestracja: 30 sie 2012, o 20:24

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Aryaa »

Tak jak mówisz, jeszcze nie przerzuciło Cię na kolejny etap. No to czekam na informacje i dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości