Przenosiny na CMUJ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Misiaak12
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2009, o 21:00

Przenosiny na CMUJ

Post autor: Misiaak12 »

Hej! Czy jest tu ktoś, kto przeniósł się na CMUJ (np. z Poznania albo skądkolwiek) Albo może znacie u siebie na roku takie osoby?
Na stronie CMUJ są niby podane kryteria przenosin, ale wiadomo jak to w praktyce jest-można je spełniać, a i tak się nie zgodzą.
Czy wiecie więc, jaką mniej więcej trzeba mieć średnią, aby mieć realne szanse na przenosiny? Jakie jest dobry (wg CMUJ P)argument? Jakie w ogóle kryteria trzeba spełniać, aby się udało?
Z góry dziękuję za pomoc!
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Przenosiny na CMUJ

Post autor: york »

a chcesz na stacjo czy nie? bo to spora różnica
Misiaak12
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2009, o 21:00

Re: Przenosiny na CMUJ

Post autor: Misiaak12 »

Na stacjonarne.chociaż pewnie o dużo chętniej przyjęliby mnie na płatne
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: Przenosiny na CMUJ

Post autor: Cavalier »

To ja się podepnę pod to pytanie.
Jestem na pierwszym roku niestacjonarnej medycynie na SUMie. Bardzo mi zależy, żeby się przenieść po drugim roku do Krakowa, bo mam tam chłopaka, wszystkich przyjaciół i mieszkanie (w pakiecie z chłopakiem)). Niestety patrząc na wymagania co do średniej i różnicy w punktach rekrutacyjnych, nie mam raczej szans.
Czy wie ktoś może, czy faktycznie tak restrykcyjnie dobierają przenoszące się osoby, czy większości się jednak udaje, nawet jeśli nie spełnia wymogów?
Nie wiem czy jest jakaś nadzieja, czy nie powinnam już jej sobie robić
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Przenosiny na CMUJ

Post autor: york »

nie masz szans po 1 roku, bo cmuj na 1 robi fizjo i biochemie, a wy nie
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: Przenosiny na CMUJ

Post autor: Cavalier »

Wiem o tym i właśnie dlatego planuje (o ile jest sens planować) po drugim.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości