Rejestracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Rejestracja

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Wolololo!
Jeszcze mi zły nr rekrutacyjny przysłali
I znów nie mogłem się zalogować, bo brak autoryzacji"

Zerknąłem na nr. kandydata na tym wydruku co się pojawia na koniec rejestracji, wpisałem go zamiast tego numeru co oni mi przysłali i dopiero się zalogowałem i wyskoczyło żeby im rubelki zapłacić za rekrutację

Tak więc, reasumując moje przygody:
Jak nie przychodzi mail to jako login należy wpisać nr. kandydata z pdfu, który pojawia się na koniec rejestracji, a hasłem jest PESEL. Taka rada dla przyszłych pokoleń
szkieley
Posty: 69
Rejestracja: 12 gru 2011, o 22:05

Re: Rejestracja

Post autor: szkieley »

Jak macie problemy z rejestracją, to zadzwońcie, a nie bawicie się w maila lub kto z Białegostoku niech zajrzy do biura rekrutacji (lewe skrzydło Pałacu Branickich) i niech sam zobaczy jaki tam chaos mają. Uwierzcie mi, że podczas roku akademickiego będziecie mieli gorsze problemy organizacyjne. Dziekanat będzie was wysyłał do którejś kliniki/zakładu, a stamtąd do dziekanatu Kocham UMB
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Rejestracja

Post autor: Jivan »

A miał tak ktoś że email mu doszedł szybko i sprawnie?
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Rejestracja

Post autor: nikt »

Mnie e-mail doszedł niemal natychmiast po rejestracji
Awatar użytkownika
akamaru173
Posty: 71
Rejestracja: 7 gru 2012, o 15:18

Re: Rejestracja

Post autor: akamaru173 »

Nie wiecie może po co są aż cztery blankiety do wpłaty za kierunek? Jak składałem do Lublina były tylko dwa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości