Poznań studiowanie

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
dee_gdy
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2013, o 12:23

Re: Poznań studiowanie

Post autor: dee_gdy »

widzialam !
są zajebiste ,ale ja jeszcze na sobieskiego sie gnieździłam tam wszystko było porypane od budynku z rozpadającymi się ścianami zaczynając ,a kończąc na ludziach
i nigdy więcej tego kierunku!

kurczaki,coś trzeba bedzie wymyślic a Ty na bank przenosinki czy narazie takie luźne pomysly?
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Poznań studiowanie

Post autor: Trzyszcz »

Chemia się jeszcze gnieździ, będę organę tam zdawał teraz ^^
Raczej jestem pewien, choć nie dlatego, że mi się tu nie podoba.
dee_gdy
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2013, o 12:23

Re: Poznań studiowanie

Post autor: dee_gdy »

no teraz pewnie bedzie tam gadanie,zeby najlepiej nie ruszac niczego bo sie zepsuje tak jak na sobieskiego bylo ,z tym ,ze tam to wszystko sie w rekach rozpadalo/ hahaha probówki wszystkie poszczerbione ,rzeźnia
a organe masz z kimś konkretnym?:P

ja to brdzo bym chciała do Poznania,bo tu niby tyle uczelni ale o moim wymarzonym kierunku tu moge pomarzyc jak robia rok na 36 osob hahahahahhahahah
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Poznań studiowanie

Post autor: Trzyszcz »

No na chemii na laborkach straszyli, że wszystko drogie, ale na biologii spoko i w starym i w nowym , z resztą sprzęt głównie ten sam jest na razie. Mnie przez 2 lata udało się tylko stłuc szalkę petriego, ale niektórzy to regularni kilerzy szkła ^^


PS aktualne to Twoje gg?
dee_gdy
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2013, o 12:23

Re: Poznań studiowanie

Post autor: dee_gdy »

aktualne ,aktualne
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Poznań studiowanie

Post autor: rysieńka »

Redhood pisze:(tak naprawdę, nie ważne gdzie, chociaż odradzam Wildę i Jeżyce - chyba jedne z niebezpieczniejszych dzielnic Poznania)
Wilda to mnie specjalnie nie dziwi, jeszcze złe opinie słyszałam o Dębcu.
Redhood pisze: Moim zdaniem z ZTM da się żyć, wystarczy się orientować. Teraz np. bilet 30 min jest wydłużony do 45 min (do sierpnia), a wszystko przez remont ronda Kaponiery i dworca.
Kaponiery to już remontują tyle czasu, że aż szkoda patrzeć A 15 min jest nadal przedłużone na 30?
Redhood pisze: (tak samo z przebieganiem na czerwonym - upewnijcie się, że nigdzie nie ma policji, bo uwielbiają czatować, na zabieganych studentów, w szczególności na rondzie Rataje, od strony dworca autobusowego
Bo ile można czekać na tym rondzie na zielone światło, przecież to jest jakieś nieporozumienie, tak samo jak na Teatralcę.

Co do opinii o studiowaniu, to wszyscy moim znajomi sobie zachwalają, czy to na medycznym, czy na UAMie.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Poznań studiowanie

Post autor: Haku »

rysie&#x144ka pisze:Kaponiery to już remontują tyle czasu, że aż szkoda patrzeć A 15 min jest nadal przedłużone na 30?
Do 25 minut [
Nie polecam też przebiegac po wyjściu z tramwaju na śródce, już mi się oberwał mandat za to a też lubią koło dworca stać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości