POŁOŻNICTWO 2012/2013

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ewka92
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2012, o 13:44

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: ewka92 »

Cześć dziewczyny. (:

Mam do sprzedania całkiem sporą ilość materiałów, z których korzystałam na pierwszym roku. Oprócz płytki z wieloma przydatnymi skanami i testami, mam także do sprzedania kilka skryptów z odpowiedziami oraz czystych, z których będzie można korzystać i w tym roku. Poza tym wszystkim mam całą reklamówkę wydrukowanych testów (jest ich naprwdę duużo) oraz notatek, praktycznie ze wszystkich przedmiotów, między innymi: anatomii, embriologii, fizjologii, mikrobiologii, psychologii, biochemii, neonatologii, genetyki i parazytologii. Bardzo polecam wszystkie materiały, dzięki nim nie miałam żadnej poprawki i sesję zdałam w pierwszym terminie. Szkoda, żeby tyle pomocy się zmarnowało. Więcej informacji dla chętnych udzielę w prywatnej wiadomości. -)
ewka92
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2012, o 13:44

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: ewka92 »

ewka92 pisze:Cześć dziewczyny. (:

Mam do sprzedania całkiem sporą ilość materiałów, z których korzystałam na pierwszym roku. Oprócz płytki z wieloma przydatnymi skanami i testami, mam także do sprzedania kilka skryptów z odpowiedziami oraz czystych, z których będzie można korzystać i w tym roku. Poza tym wszystkim mam całą reklamówkę wydrukowanych testów (jest ich naprwdę duużo) oraz notatek, praktycznie ze wszystkich przedmiotów, między innymi: anatomii, embriologii, fizjologii, mikrobiologii, psychologii, biochemii, neonatologii, genetyki i parazytologii. Bardzo polecam wszystkie materiały, dzięki nim nie miałam żadnej poprawki i sesję zdałam w pierwszym terminie. Szkoda, żeby tyle pomocy się zmarnowało. Więcej informacji dla chętnych udzielę w prywatnej wiadomości. -)
Zapomniałam dodać, że te materiały są na Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Homerek7722
Posty: 15
Rejestracja: 2 sie 2012, o 21:58

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: Homerek7722 »

s p r z e d a m t a n i o WUM
materiały na 3 lata położnictwa, wykłady z roku 2011/2012, a także aktualne testy z zaliczeń, egzaminów i ogrom materiałów z anatomii,fizjologi oraz innych przedmiotów razem z odpowiedziami, wszystko na płycie a po uzupełnieniu zbiorów o tegoroczne nowości już na 2 płytach. Warto skorzystać - sesja zdana w pierwszych terminach, polecam ! W razie jakiś pytań o kierunek, chętnie pomogę.
Więcej info na GG: 37370518
moher_
Posty: 4
Rejestracja: 5 lis 2009, o 16:27

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: moher_ »

Witam przyszłe studentki,
mam do sprzedania sporą ilość materiałów które na pewno pomogą Wam łatwiej przebrnąć przez ten ciężki rok. Posiadam notatki z wszystkich przedmiotów, slajdy z wykładów, testy, płytkę z jeszcze większą ilością notatek i wykładów z poprzednich lat. Więcej inf na PW, jestem również w posiadaniu linka do bloga na którym są opisane wszystkie przedmioty i potrzebne inf. na pierwszym roku.

Pozdrawiam )
lullaby
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2012, o 08:15

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: lullaby »

Jest tu może jakaś studentka położnictwa UJ która mogłaby coś powiedzieć odnośnie potrzebnych książek na 1 rok?
moher_
Posty: 4
Rejestracja: 5 lis 2009, o 16:27

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: moher_ »

moher_ pisze:Witam przyszłe studentki,
mam do sprzedania sporą ilość materiałów które na pewno pomogą Wam łatwiej przebrnąć przez ten ciężki rok. Posiadam notatki z wszystkich przedmiotów, slajdy z wykładów, testy, płytkę z jeszcze większą ilością notatek i wykładów z poprzednich lat. Więcej inf na PW, jestem również w posiadaniu linka do bloga na którym są opisane wszystkie przedmioty i potrzebne inf. na pierwszym roku.

Pozdrawiam )
Oczywiście na WUM
dzastin8
Posty: 11
Rejestracja: 7 lip 2012, o 09:32

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: dzastin8 »

Kod: Zaznacz cały

pure-woman.blogspot.com/2011/09/o-pooznictwie-sow-kilka.html
to jest adres bloga o położnictwie na WUM,koleżanka opisuje na co trzeba uważać,co jest przydatne,i wiele innych inf.
Bardzo polecam)
Awatar użytkownika
madalinka
Posty: 45
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:57

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: madalinka »

ja zawsze służe pomocą.
myszka90
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 20:40

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: myszka90 »

Warszawski Uniwersytet Medyczny
dobra, z racji tego, że mam zawalonego kompa oświadczam, że sprzedam za jakieś 50 złotych materiały wszystkie z trzech lat na pendrivie począwszy od anatomii, fizjologii, neonatologii, chirurgii, embriologii, mikrobiologii, POPu, technik, pediatrii, ginekologii, POZ, psychologii, faramakologii, promocji zdrowia, rehabilitacji i innych których nazw nie pamiętam.
Wszystko mam na dysku, ważne zdjęcia egzaminów również.
Obecna jestem w Warszawie od 13 września, także wystarczy, że umówimy się gdzieś w dogodnym miejscu i że masz pendriva.
Sama kupowałam kiedyś kserówki, ale trzymam je na pamiątke)
kontakt tutaj bądź [at]: myszka90.90.[at].pl
myszka90
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 20:40

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: myszka90 »

oczywiście mogę to wszystko wrzucić na płytke i będzie bez problemu:)
martagz
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 18:59

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: martagz »

Hej dziewczyny, przyszłe położne! Jak dziewczyny wyżej, tak i ja, chętnie podzielę się swoimi pomocami naukowymi z 1 roku WUM Mam wszystko, począwszy od książek, skryptów, notatek z wykładów, skończywszy na pytaniach z egzaminów, zdjęciach, zdjęciach z wykładów:) Nie chcę zbytnio zarobić, nie jest mi to po prostu potrzebne, a tylko miejsca zabiera -) Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana chętnie pomogę Pozdrawiam!
skrzynka94
Posty: 98
Rejestracja: 30 lip 2012, o 11:42

[Link] POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: skrzynka94 »

Cześć Dziewczyny ! JA też wybieram się na położnictwo, mam nadzieję dostać się na WUM ale składałam też na UJ i ŚUM. Dołączam do Waszego wątku bo w grupie raźniej Założyłam dzisiaj swój wątek więc wkleję tutaj link i jeżeli możecie to pomóżcie bo dostaję już świra z tymi studiami a one się nawet jeszcze nie zaczęły

po-o-nictwo-2013-2014-vt50681.htm
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości