Pokój w akademiku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Pokój w akademiku

Post autor: PawelPS »

Cześć Mam takie pytanie - jak wyglądają pokoje w akademiku? Znalazłem różne informacje, niektórzy mówią, że są dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką (czyli na 4 osoby), a inny, że dwa pokoje jednoosobowe.

Ustaliłem, że na każdym piętrze jest kuchnia i pralnia. Zakładam, że lodówka też jest wspólna i lepiej się zaopatrzyć we własną ?


Jeżeli to ma jakieś znaczenie przy przydzieleniu do konkretnego DS, to złożyłem podanie na lekarski.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

Sama nie mieszkam w akademiku, ale do pokojów zwykle nie dają studentów tych samych kierunków, choc na pewno tak czasem zdarza, albo można tez się o to specjalnie postarac. Z moich znajomych z roku tylko jedna osoba mieszka z koleżanką po fachu
A z lodówkami to tam jest porooooblem. Nie wiem na jakiej zasadzie one są przydzielane, ale jak się ma jakiegoś znajomego w radzie akademikowej to fajnie, bo lodówę się dostanie, jak nie to ciężka sprawa. Dobrze że Tesco jest zaraz obok więc można codziennie podskoczyc na zakupy, ale z domciu za dużo się na nazwozi jak się lodówki nie ma w pokoju
________

Re: Pokój w akademiku

Post autor: ________ »

mis koala Twoje kolezanki byly zadowolone z akademika? Chodzi mi czy mialy tam warunki do nauki.

mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

Hmmm mówiły że na ogól bardzo spoko, że w 90% jest cisza, w sesji to już wogóle wszyscy się uczą, jak komuś coś przeszkadza to idzie do czytelni i nie ma problemu Tylko fakt warunki mieszkaniowe nie są najlepsze, według mnie jak na taką kwotę jaką się płaci za akademik słabe. Współlokatorów też mają spoko, no jedna tylko nie mogła się tam trochę dogadac ze swoją, ale jakoś wytrwała
________

Re: Pokój w akademiku

Post autor: ________ »

Miś koala dziekuję za odpowiedz.

Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: Pokój w akademiku

Post autor: PawelPS »

A jak z tymi pokojami? Są dwa dwuosobowe ze wspólną łazienką, czy na pierwszym roku trzeba nastawić się na jeszcze więcej osób w jednym?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

Oni wszyscy mieszkają w dwójkach, w sensie układ dwie dwójki i jedna łazienka na te 4 osoby O pokojach trzy osobowych nie słyszałam szczerze powiedziawszy, bo te pokoiki są małe i same łożką zajmują 3/4 tego pomieszczenia
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: Pokój w akademiku

Post autor: PawelPS »

W akademikach na Prokocimiu mieszkają tylko studenci CMUJ, czy całego UJ?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

tylko CMUJ
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: Pokój w akademiku

Post autor: PawelPS »

mis koala pisze:osobowych nie słyszałam szczerze powiedziawszy, bo te pokoiki są małe i same łożką zajmują 3/4 tego pomieszczenia
A wiesz może, co jest domyślnie w pokoju, oprócz dwóch łóżek?
________

Re: Pokój w akademiku

Post autor: ________ »

Mis koala, czy moglabys cos napisac o dojazdach z Prokocimia na Stare Miasto? Czy to zajmuje duzo czasu?

mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

PawelPS Nie wiem jak jest w każdym bo częśc jest po remoncie i pokoje są ładniejsze Ale w tych starych na pewno oprócz dwóch łózek jest szafa na ubrania, taka półka na książki i inne rzeczy chyba 4 lub 6 regałowa, i stolik, który można traktowac jako biurko
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

sylwia1508 tak ok. 20 minut tramwajem Jest też nocny na Prokocim z centrum .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości