Zwrot pieniędzy za rejestrację Uniwersytet Medyczny Wrocław

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Piotr1994
Posty: 8
Rejestracja: 4 lip 2013, o 20:05

Zwrot pieniędzy za rejestrację Uniwersytet Medyczny Wrocław

Post autor: Piotr1994 »

Proszę o kontakt wszystkich zarejestrowanych na wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, którym matury nie wyszły najlepiej i w tym roku nie mają szans się dostać lub tych którzy zdali dobrze maturę i chcą iść na inną uczelnie (a są zarejestrowani między innymi we Wrocławiu) i chcieliby odzyskać pieniądze. Można do mnie napisać mailowo na privie lub po prostu na forum. Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Zwrot pieniędzy za rejestrację Uniwersytet Medyczny Wroc

Post autor: deVries »

No na bank oddadzą
Awatar użytkownika
suzi
Posty: 122
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:56

Re: Zwrot pieniędzy za rejestrację Uniwersytet Medyczny Wroc

Post autor: suzi »

też chętnie odebrałabym od nich kasę,ale napisali że opłata jest bezzwrotna. Poza tym teraz wszyscy by sobie odzyskali kwoty przelewali na inne konta i byłoby zamieszanie.
Piotr1994
Posty: 8
Rejestracja: 4 lip 2013, o 20:05

Re: Zwrot pieniędzy za rejestrację Uniwersytet Medyczny Wroc

Post autor: Piotr1994 »

Witam,
Nie wyraziłem się dość jasno. Chodzi mi o to, że nie zarejestrowałem się na stronie rekrutacji (bardzo wczesny termin zakończenia rejestracji), a jednak zmieniłem zdanie i zależy mi na tym, aby studiować we Wrocławiu, dlatego szukam osób, o których pisałem powyżej, aby zwrócić im opłatę rekrutacyjną i zedytować dane na ich koncie na swoje.
Bardzo proszę o pomoc pozdrawiam.
Piotr1994
Posty: 8
Rejestracja: 4 lip 2013, o 20:05

Re: Zwrot pieniędzy za rejestrację Uniwersytet Medyczny Wroc

Post autor: Piotr1994 »

Witam
Niestety nikogo nie znalazłem/, a edycja danych była możliwa do dzisiaj. Proszę moderatora o usunięcie tematy, gdyż jest nieaktualny, a jedynie zaśmieca forum.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości