Plusy i minusy studiowania w Poznaniu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Plusy i minusy studiowania w Poznaniu

Post autor: szska »

A jak z wfem? do wyboru? pytam bo mam zamiar składać papiery w tym roku do Poznania, ale mało co wiem zarówno o mieście jak i uczelni dlatego piszę tutaj, bo od studiujących tam będę mieć info z pierwszej ręki:D
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: Plusy i minusy studiowania w Poznaniu

Post autor: Idan »

WF jako OBOWIĄZKOWY fakultet/przedmiot nie istnieje.
Jak chcesz to możesz zapłacić i chodzić na jakieś zajęcia (ale nie liczą Ci się jako ECTSy). Ewentualnie jak jesteś czymś dobry/a to można się zapisać do wybranej przez siebie sekcji.
ttomek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:31

Re: Plusy i minusy studiowania w Poznaniu

Post autor: ttomek »

Witam,

Ktoś z 3 roku i wyżej może się wypowiedzieć na temat prowadzenia zajęć klinicznych?
Chodzi mi dokładnie o stosunek prowadzących do studenta - olewka czy jednak komuś zależy ?

Pozdrawiam.
sativ666
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2012, o 13:20

Re: Plusy i minusy studiowania w Poznaniu

Post autor: sativ666 »

Dużo zależy gdzie i z kim masz kliniki. Pediatria (klinika chorób zakaźnych i gastroenterologii) - spoko zajęcia, spoko asystenci, dużo badacie i rozmawiacie z dzieciakami i ich rodzicami. ogólnie pozytywne wrażenia. Do tego dochodzi rozmowa w gabinecie z profesorem na temat badania pacjenta. (spokojnie, prof. zadaje ciągle te same pytania, jest troche spina, ale strach ma wielkie oczy). Interna jest w różnych klinikach. Ja miałęm akurat na nadciśnieniu tętniczym na Szamarza - spoko zajęcia dużo badacie i dużo wywiadów, seminaria spoko, dużo rzeczy się rozjaśnia Na Przybysza na kardiologii też ok (tam są ajęcia niektórych grup, akurat teraz robie tam praktyki i jest mega fajnie. :p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości