Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aleCzak
Posty: 22
Rejestracja: 21 sie 2012, o 22:12

Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: aleCzak »

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy mniej więcej są wywieszane ostatnie listy rekrutacyjne wum( czy w podobnych terminach są one ogłaszane na innych uczelniach) ?
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: halidor »

rekrutacja na wumie postępuje bardzo szybko, już pod koniec lipca jest wszystko wiadomo. W tamtym roku bardzo niewiele przesunął się próg jeszcze we wrześniu, ale nie liczyłbym na to bardzo, rzadko kto rezygnuje
aleCzak
Posty: 22
Rejestracja: 21 sie 2012, o 22:12

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: aleCzak »

Mhh zastanawiam się jeszcze nad Białymstokiem, Sumem i Lublinem Halidor, wiesz może jak na tych uczelniach wygląda ostatnia rekrutacja? Słyszałem, że sporo osób rezygnuje na Sumie. Od czego to zależy?
zuzakamila
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 08:03

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: zuzakamila »

Od trudności dostania się na daną uczelnię i jej prestiżu. Im trudniej się dostać tym próg mniej spada.
Awatar użytkownika
FretkaMD
Posty: 47
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:03

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: FretkaMD »

Na niektórych uczelniach jest też sierpniowa przerwa w rekrutacji, tam próg we wrześniu jeszcze spada
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: halidor »

aleCzak pisze:Mhh zastanawiam się jeszcze nad Białymstokiem, Sumem i Lublinem Halidor, wiesz może jak na tych uczelniach wygląda ostatnia rekrutacja? Słyszałem, że sporo osób rezygnuje na Sumie. Od czego to zależy?
najdłużej trwa rekrutacja na sum i w bydzi, do ostatniego tygodnia wrzesnia, lublinem i bialym sie nie interesowałem
Awatar użytkownika
maart
Posty: 92
Rejestracja: 25 cze 2009, o 14:25

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: maart »

Przyjęli mnie na lekarski kilka lat temu w dniu 17 września. Także wszystko się może zdarzyć.
Cleo
Posty: 15
Rejestracja: 9 lip 2011, o 09:03

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: Cleo »

z iloma pkt?
Awatar użytkownika
maart
Posty: 92
Rejestracja: 25 cze 2009, o 14:25

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: maart »

252, ale to dawno było, jeszcze z fizyką.
________

Re: Rekrutacja lek - ostatnia rekrutacja

Post autor: ________ »

halidor pisze:
aleCzak pisze:Mhh zastanawiam się jeszcze nad Białymstokiem, Sumem i Lublinem Halidor, wiesz może jak na tych uczelniach wygląda ostatnia rekrutacja? Słyszałem, że sporo osób rezygnuje na Sumie. Od czego to zależy?
najdłużej trwa rekrutacja na sum i w bydzi, do ostatniego tygodnia wrzesnia, lublinem i bialym sie nie interesowałem
W Lbn ostatnia lista też jest pod koniec wrzesnia/początek pazdziernika.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości