praktyki;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
777kasienka
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 16:48

praktyki;)

Post autor: 777kasienka »

Hey
chciałabym robić praktyki z chirurgii w gdańsku, a studiuję z poznaniu, dlatego proszę o radę, w którym szpitalu i na jakim oddziale warto się o to starać) pozdr serdecznie)
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: praktyki;)

Post autor: barnabaxo »

Polecam UCK, profesjonalne podejście i miła atmosfera Ja robiłem na chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii i naprawdę miło wspominam. Chętnie biorą do zabiegów na blok operacyjny i trzymanie haków, ssanie, przycinanie czy szycie skóry jest codziennością a czasem pozwolą coś więcej

Jeśli jeszcze jakieś info potrzebne to pytaj
myszka29
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2013, o 18:17

Re: praktyki;)

Post autor: myszka29 »

Hej. Odrabiał ktoś może prakryki z chirurgii w UCK na oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej, Transplantacyjnej - i mógłby sie podzielić wrażeniami?
Awatar użytkownika
Dionizy_
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2013, o 20:23

Re: praktyki;)

Post autor: Dionizy_ »

Hej, jestem tu nowa, mam nadzieję że nie zdubluję pytania
Chodzi i praktyki z lekarzem rodzinnym po drugim roku, konkretnie czy ktoś z Was robił je u dr.Komorowskiej ( z tego, co wiem ma jakieś zlecenia dydaktyczne na naszej wspaniałej uczelni).
Po tym jak z powodów papierkowych praktyka moich marzeń u znajomej nie wypaliła, zostałam pokierowana właśnie do tej doktor.
I tu kolejne pytanie: czy warto ( czy można się czegoś nauczyć) ? Czy lepiej poszukać kogoś innego?
Z góry dzięki za odpowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości