lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Clementia

lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: Clementia » 24 cze 2011, o 09:00

Poruszany był temat 'przenosin' jeżeli chodzi o lekarski (podobnież istnieje możliwość migracji po 2 roku),ale jak jest z lekarsko-dentystycznym? Tutaj pojawia się ogranicznik- liczba foteli..Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mógłby mi napisać czy realne jest przeniesienie na 3 rok stomy z GUMedu lub UMwB na WUM..?

chloee

Re: lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: chloee » 3 maja 2013, o 12:18

Podbijam. Orientuje się ktoś?

[ Post via iPad ] Obrazek

iori

Post autor: iori » 4 maja 2013, o 21:57

Koleżanka z UMB miała w grupie osoby, które po 1 roku przeniosły się na WUM. Obecnie są na 3 roku. Z tego co słyszałam, jedna dostała się normalnie w rekrutacji, a druga po prostu przeniosła. Więcej ci niestety nie powiem, ale jak widać, jest to możliwe.

trzydziescitrzy

Post autor: trzydziescitrzy » 12 maja 2013, o 09:38

Na lekarski i lekarsko-dentystyczny na WUM można się przenieść tylko na studia niestacjonarne - tak to wygląda w praktyce.

iori

Post autor: iori » 16 maja 2013, o 01:05

trzydziescitrzy pisze:Na lekarski i lekarsko-dentystyczny na WUM można się przenieść tylko na studia niestacjonarne - tak to wygląda w praktyce.
Bzduuura.
Ja w tym roku się przenosiłam na lekarski w trybie stacjonarnym. I nie jestem jedyna. Jest z resztą cały wątek na tym forum o przenosinach.

zael

Post autor: zael » 12 lip 2013, o 08:42

Pytanie do iori: Czy to prawda, że w przypadku nie pokrywania się kluczowych przedmiotów (chodzi o sytuację, w której zrealizowało się na jednej uczelni np historię stomatologii a na wumie jest zamiast tego np socjologia) należy uiścić opłatę za deficyt ects równą 590 zł za jeden punkt.

Jakbyś mogła poświęcić 5 minut swojego czasu i trochę więcej opowiedzieć na temat przenosin, to proszę o kontakt: bezimienny8@gmail.com

Pozdrawiam,

ODPOWIEDZ