Woj-lek cywil a zwykły cywil

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aleCzak
Posty: 22
Rejestracja: 21 sie 2012, o 22:12

Woj-lek cywil a zwykły cywil

Post autor: aleCzak »

Mam pytanie do studentów cywil woj-leku:
1. Czy polecacie ten kierunek dla osób, które w przyszłości w żaden sposób nie chcą wiązać sie z wojskiem, czy lepiej iść na zwykły cywilny wydział lekarski?

Waham się pomiędzy lekarskim w Białymstoku, a woj lekiem cywilem.
Na niekorzyść woj-leku przemawia LEK pisany gorzej niż w Białymstoku.
2.Czy waszym zdaniem, dzięki temu można wysnuć wniosek o niższym poziomie w Łodzi?

2.Wie ktoś może, czy ciężko jest się przenieść z woj-lek cywila na WUM? Może ktoś zna kogoś, kto się przeniósł do Wawy?

Słyszałem krążącą legende o nowoczesnym sprzęcie na leku UMEDZIE.
3.Czy woj-lekowcy też korzystają z porównywalnie dobrego sprzętu"?

Będe bardzo wdzięczny za odpowiedzi

Pozdrawiam
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: Woj-lek cywil a zwykły cywil

Post autor: italico »

Że się tak wtrącę. Czy naprawdę wg Ciebie liczy się statystyka LEP-u? Po prostu nie lubię porównywania typu uczelnia gorsza czy lepsza, bo na medycynie ludzie uczą się z tych samych książek i to wszystko zależy od osoby, jak bardzo chce się być dobrym lekarzem i jak bardzo chce się mieć wysokie osiągnięcia.

Jeśli wgl nie chcesz się wiązać w przyszłości z wojskiem, to po co iść na ten kierunek? Podobno wybiera się go tylko i wyłącznie jeśli interesuje Cię wojsko, bo po skończonych studiach, nie masz i tak żadnych korzyści.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Woj-lek cywil a zwykły cywil

Post autor: fronc »

Pewnie ludzie wybierają go głównie z racji, że ma mniejszy próg
singleman
Posty: 26
Rejestracja: 10 sie 2011, o 21:34

Re: Woj-lek cywil a zwykły cywil

Post autor: singleman »

Na Twoim miejscu byłbym za Białymstokiem. Ale to głównie przez lokalizację uczelni oraz fakt, że dużo moich znajomych tam jest i w sumie nie słyszałem jeszcze złej opinii na temat tej uczelni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości