Wybór uczelni lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kubajunior
Posty: 60
Rejestracja: 23 lis 2008, o 20:33

Wybór uczelni lekarski

Post autor: kubajunior »

Witam!
Mam do wyboru trzy uczelnie Poznań, Gdańsk i Łódź.
Zasięgając języka i czytając forum nasłyszałem się wielu pozytywnych opinii o Poznaniu. O Gdańsku niestety sporo negatywnych, a propos skostniałych katedr i nieprzychylnych prowadzących. Oczywiście wszędzie takie kwiatki będą, ale o Gdańsku sporo takich opinii zasłyszałem.
które z tych miast polecalibyście? No i dlaczego? Plusy i minusy Łodzi?
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Wybór uczelni lekarski

Post autor: mickey_mouse »

Też bym chętnie coś poczytała na ten temat, bo problem mam niemalże identyczny. (z tym, że bez Gdańska, bo nie dowiozłam im papierów w terminie )
Awatar użytkownika
Aschi
Posty: 41
Rejestracja: 18 sty 2011, o 15:06

Re: Wybór uczelni lekarski

Post autor: Aschi »

Wydaje mi się,że na każdej uczelni są plusy i minusy, jakaś wredna katedra i upierdliwi wykładowcy. Z rozmów z moimi znajomymi z innych uczelni wydaje mi się, że wszystkie uczelnie są podobne i przy wyborze rodziłabym kierować się własną wygodą (odległość od domu, koszty utrzymania, ja patrzyłam też gdzie idą znajomi). A te wszystkie opinie w internecie? Na pewno warto je poczytać, ale raczej bym się nimi nie kierowała bo niestety, ale nie pozwalają one na porównanie uczelni. Ja w zeszłym roku wybierałam między Łodzią i Krakowem, wybrałam Łódź i wszyscy byli bardzo zdziwieni. Po roku mogę stwierdzić, że nie żałuję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości