Świadectwo UM Lublin Oryginał a Odpis

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Świadectwo UM Lublin Oryginał a Odpis

Post autor: Samael69 »

Witam! Mam do was dość ważne pytanie, otóż na UM w Lublinie wymagają oryginał świadectwa dojrzałość, i tutaj rozpoczyna się moje pytanie, czy ktoś z was już dowiadywał się, czy można złożyć odpis ( ten który wydawało CKE/OKE w raz z oryginałem) po to żeby nie zostać skreślonym z listy, a za pare dni dowieść oryginał Zależało by mi ta takim rozstrzygnięciu sprawy ponieważ obecnie oryginał mam złożony na innej uczelni, a boję się że mogę nie zdążyć wybrać i zawieść wszystkiego na czas. Jeśli ktoś już dowiadywał się w tej sprawie proszę o odpowiedź, jeśli nie postaram się sam zbadać sprawę
Awatar użytkownika
mistrzu99
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2013, o 14:52

Re: Świadectwo UM Lublin Oryginał a Odpis

Post autor: mistrzu99 »

umiesz liczyć - licz na siebie
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Re: Świadectwo UM Lublin Oryginał a Odpis

Post autor: Samael69 »

mistrzu99 pisze:umiesz liczyć - licz na siebie
No dzięki, nareszcie jakaś konkretna odpowiedź
A co do tematu to liczyłem na siebie
I zdobyłem informacje które posłużą może innym, można składać odpis tylko należy napisać na uczelni deklaracje, że zobowiązujesz się w jakimś tam terminie dostarczyć oryginał.
Pozdrowienia dla Wielkiego Mistrza99
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości