Gray vs Pituchowa

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Ganc Pomada
Posty: 140
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:57

Re: Gray vs Pituchowa

Post autor: Ganc Pomada »

W porządku, ale warto jednak kontrolować ich treść z wykładami lub jakąś pewniejszą pozycją. W tych nowych podręcznikach bywają błędy, zwłaszcza jeśli są świeże, jeszcze nie edytowane.
MedChem
Posty: 139
Rejestracja: 21 sty 2013, o 15:06

Re: Gray vs Pituchowa

Post autor: MedChem »

No oczywiście, nie bazowałbym z takiego przedmiotu na jednym podręczniku i to w dodatku kompendium. Po prostu przydaje się do ogarnięcia podstaw albo do powtórek. Nie trzeba potem czytać kolejny raz całej fabuły, która w niektórych gęsto występuje.
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Gray vs Pituchowa

Post autor: Włóczykijek »

Ganc Pomada, polać mu. Ja obstawiam przy klasyce mimo wszystko i Bochenku w razie wątpliwości. A książki, bez tzw. zbędnej fabuły na dłuższą metę czyta się równie porywająco jak księgi rachunkowe . właśnie dlatego wolę momentami usiąść do fabularnego Bochenka, niż ściętego Woźniaka, którego przez swoją zwięzłość nie da się czytać. Ble. z tej książki nawet powtarzać było mi ciężko
Awatar użytkownika
village
Posty: 80
Rejestracja: 4 sie 2013, o 08:06

Re: Gray vs Pituchowa

Post autor: village »

ja bardzo bym chciała Bochenka, ale obawiam się że nie będę wiedział jak go ugryść no i ta obszerność bo szczegóły istotne to oczywiste ale by nie wyparowały ot tak
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Gray vs Pituchowa

Post autor: Włóczykijek »

Da się go gryźć bez problemu jakby co służę pomocą
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gości