Przeniesienie się z innej uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Libia0
Posty: 74
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:32

Re: Przeniesienie się z innej uczelni

Post autor: Libia0 »

Może idz do dziekana ds. nauki tzn. prodziekana. Nie wiem jak jest na zwyklym ale na wojskowym mamy Prodziekana, który we wtorki w odpowiednich godzinach przyjmuje do siebie każdego studenta jak ma jakiś problem, a także ma swojego e -maila w razie potrzeby można napisać. Na cywilu też na pewno tak jest bo z sekretarkami to nawet czasem nie warto gadac niczego sie nie dowiesz i jeszcze cie opieprzą. Poza tym dobrze ze wziełas udziałw rekrutacji bo żeby sie przeniesc to trzeba się dostać wiec nie wiem co ona ci nagadała, mój kolega jak poszedł zapytać co musi zrobic zeby sie przeniesc z wojskowego na cywilny to powiedzieli mu ze musi wziac udzial w rekrutacji, a to dotyczy całej uczelni czyli tez stomy mamy w koncu jeden regulamin. Na pewno nie rezygnuj ze stomy w szczecinie zanim cie nie przyją do łodzi, najwyżej powiedz im ze zrezygnowalas i tak tego nie sprawdza
K a l i n a 2 0
Posty: 25
Rejestracja: 4 sie 2011, o 08:19

Re: Przeniesienie się z innej uczelni

Post autor: K a l i n a 2 0 »

A ja mam taki problem, że. idę na 1 rok farmacji i mam zaliczony 1 rok Ratownictwa na WUM chcę teraz studiować 2 rok Ratownictwa i 1 rok farmacji na Umedzie. dzwoniłam do dziekanatu powiedzieli że trzeba poczekać do września bo coś tam. myslicie że jest realne że mnie przyjmią na 2 rok ratownictwa? nie logowałam się na ten kierunek bo przecież skoro mam zaliczony 1 rok to po co się logowac od nowa.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Przeniesienie się z innej uczelni

Post autor: Mårran »

Jeśli się nie wypisywałaś, nie zabierałaś dokumentów czy nie rezygnowałaś z ratownictwa w jakikolwiek inny sposób, to normalnie idziesz na drugi rok. Chyba że są jakieś ograniczenia w łączeniu kierunków, ale to byś musiała doczytać w informatorze rekrutacyjnym.
Pani Buka
agu_aga
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2010, o 19:36

Re: Przeniesienie się z innej uczelni

Post autor: agu_aga »

melka, osobiście radzę Ci nie iść do prodziekan (chociaż pewnie będą Cię do niej odsyłać), tylko prosto do dziekana! Pani prodziekan nie należy do osób ugodowych. Próbowałam załatwić z nią pewną sprawę przez pół roku- bezskutecznie.
Z tego co wiem to powinnaś złożyć jakieś podanie o przeniesienie na drugi rok i poczekać na rozpatrzenie do końca września, kiedy będą listy na drugi rok zamknięte Myślę jednak, że jeśli program Ci się zgadza, to dziekan nie będzie robił problemów - za każdego studenta w końcu kasę dostają
versatile_91
Posty: 25
Rejestracja: 14 sie 2010, o 18:37

Re: Przeniesienie się z innej uczelni

Post autor: versatile_91 »

w takim razie miałabym do Was parę pytań.
czy normalnie jeśli ktoś chce się przenieść przepisują biofizykę, chemię, biologię medyczną i informatykę? pewnie trzeba będzie pisać podania do poszczególnych katedr. i czy zależy to od tego w którym terminie był zdany egzamin z danego przedmiotu, np biofizyki?
mroweczka135
Posty: 28
Rejestracja: 5 cze 2012, o 19:35

Re: Przeniesienie się z innej uczelni

Post autor: mroweczka135 »

melka264, mam podobny problem to Twojego z tamtego roku. Obecnie skończyłam pierwszy rok stomy w Szczecinie i złożyłam podanie o przeniesienie do Łodzi jestem bardzo ciekawa czy udało Ci się ? A jeśli tak to w jaki sposób nadrabiasz różnice programowe ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości