Zamiana wydziału.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Zamiana wydziału.

Post autor: italico »

Witam Czy orientuje się ktoś w kwestii zamiany wydziału? Z Wojskowo-Lekarskiego na Lekarski? Dostałam się na oba wydziały z pierwszej listy i wybrałam wojlek ale ostatnio bez przerwy słyszę, że na wojleku ciężko będzie się przygotować do LEK-u i poważnie zaczęłam zastanawiać się (o ile byłoby to możliwe) nad zmianą wydziału, gdyż na tamtym także byłam zarejestrowana i również się dostałam. Orientuje się ktoś jak to jest? A może wcale ten wojlek nie jest aż tak słaby, że ktoś kto naprawdę się chce uczyć napisze słabo LEK?

Pozdrawiam
pawel6693
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2013, o 15:18

Re: Zamiana wydziału.

Post autor: pawel6693 »

Skoro złożyłaś tylko na woj-lek, a dostałaś się w 1 liście, to termin składania papierów na lek już Tobie minął, czyli teoretycznie jesteś już wykluczona z dalszej rekrutacji na leku Czyli trzebaby rozmawiać z osobami z rekrutacji/dziekanatu
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: Zamiana wydziału.

Post autor: italico »

Pisałam, poprosili o PESEL, ale stwierdziłam, że zostaję Więc temat można zamknąć, czy jak to się na tych forach mówi
mazed
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2011, o 20:51

Re: Zamiana wydziału.

Post autor: mazed »

ja tez sie dostalem i tu, i tu. zostalem na woj-leku i tak już dwa lata
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości