Akademik w Białymstoku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aligator99
Posty: 38
Rejestracja: 30 lis 2012, o 20:13

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: aligator99 »

A ja byłam pewna że 1 dostają niepełnosprawni , kobiety w ciąży , małżeństwa z dzidzią .

No to jak to jest mam kasę i biorę number 1 !
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: czytowazne »

Nie da się wziąć jedynki, da się wziąć dwójkę i zapłacić za nią odpowiednio więcej. Chociaż to tylko możliwość, rozmawiałam z panią kierownik akademika i powiedziała, ze jest to możliwość tylko jeśli nie będzie zbyt wielu chętnych i zostaną wolne miejsca tak by jedna osoba mogła zając pokój dwuosobowy. A co do mieszkań to syf i tyle, jeszcze pokój znaleźć można a porządne mieszkanie dla dwóch osób z dwoma oddzielnymi pokojami graniczy z cudem

Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: chevelle »

czytowazne, trzeba wiedzieć gdzie i kiedy szukać mieszkania. My z vahtinkiem i Agherem znaleźliśmy 3-pokojowe bez żadnego problemu, wręcz mogliśmy powybrzydzać i ostatecznie wybrać najładniejsze za odpowiadającą nam kwotę. Szukaliśmy końcem czerwca, a i tak najlepszy czas to przełom czerwca i lipca, bo 6 rok się wyprowadza, a rekrutacja dopiero się zaczyna. Jak szukałam rok temu 2-pokojowego mieszkania w okolicach 10 lipca, to też było sporo ogłoszeń, tylko że byłam nastawiona na akademik więc zrezygnowałam z oglądania mieszkań. Niestety im dalej w rekrutację, tym mniejszy wybór, takie prawa natury
Co do akademika, znajoma bez problemu dostała pokój bodajże 3-osobowy na wyłączność, przy czym starała się o niego w środku roku akademickiego.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: czytowazne »

Nie celowałam w umb jako uczelnie pierwszego wyboru to i mieszkania w czerwcu i na początku lipca nie szukałam jak już straciłam nadzieję na warszawę to i zaczęłam szukać za rok będę gotowa!

Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: chevelle »

czytowazne, olej WUM, chodź na BUM Źródeł ogłoszeń jest kilka, od bialystokonline.pl, przez wszelakie tablice.pl i gumtree, do tradycyjnych tablic na uczelni (biuro rekrutacji, Collegium Universum, akademiki). Warto także samemu wrzucić ogłoszenie o chęci wynajmu.
Paulina Witoszek
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2013, o 23:20

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: Paulina Witoszek »

Cześć! Mam pytanie do osób, które mieszkały/ją w domu studenta: czy opłata podana na stronie internetowej jest comiesięczna i czy kwota podana dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym dotyczy obu osób - jedna osoba płaci za miejsce w takim pokoju 315 złotych? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam
bezzwrotna
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2013, o 12:56

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: bezzwrotna »

Witam
Mam pytanie czy przy składaniu wniosku o przyjęcie do domu studenta po wpisanie w kalkulator dochodów alimentów konieczne jest dostarczenie wyroku sądu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości