Dziedziczenie owłosienia

Genetyka w życiu człowieka, zwierząt, roślin i innych organizmów to najczęściej poruszane tematy na forum genetyki
C.O.D

Dziedziczenie owŁosienia

Post autor: C.O.D »

Mam takię trochę głupie pytanie, ale jednak.
OtóŻ czy moŻliwe jest dziedziczenie owłosienia na jakiejś części ciała po dziadku, a na innej np. po ojcu Czy po prostu po jednej osobie się dziedziczy owłosienie
Mam 17 lat, całe kończyny dolne i górne(aŻ do mięśni) mam mocno owłosione, tył teŻ, ale z kolei na brzuchu mam średnio i na klatce piersiowej teŻ średnio(wówczas gdy u ojca jest tylko taki cienki paseczek na brzuchu, a na klatce piersiowej dokładnie między gruczołami piersiowymi jest zarośnięte, gdzie znowu u mnie jest pustka) ale przede wszystkim na twarzy(tata mówił, Że w wieku 17 lat miał delikatny i nieznaczny, a ja mam nieznaczny ale twardy). Nie wiem juŻ jak to jest z tą genetyką, w końcu zarosnę jak dziadek(dziadek jest mocno owłosiony), czy będę z genetyki takim pół-ojcem, pół-dziadkiem:D:D:P
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Dziedziczenie owŁosienia

Post autor: yeast »

Z tego co wiem wlosy na klatce piersiowej u mezczyzn pojawiaja sie pozno, czesto po 20 roku zycia, wiec mozesz jeszcze zarosnac. Co do dziedziczenia nie mam pojecia niestety.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość