Kilka waŻnych pytan

Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Kiara »

Zależy na co.Na dworze jest więcej zagrożeń niż w domu.Najlepiej będzie jak tą sprawę przedyskutujesz z weterynarzem.
Samanta
Posty: 25
Rejestracja: 9 kwie 2007, o 09:55

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Samanta »

Ja nie slyszalam o szczepieniech dla szynszyli. To raczej zwierzatka domowe ktore nie maja jak sie zarazic. Chyba ze od innych zwierzat domowych wychodzacych na dwor.

A co do miejsca klatki. Przy kaloryferze, to pomysl dobry jedynie na czas gdy kaloryfery sa zimne, czyli okres od wiosny do jesieni. I oczywiscie miejsce powinno byc zacienione ale nie do przesady jak to jest pod biurkiem.
Nie zapominaj rowniez ze klatka z szynszylem powinna byc umieszona w miejscu malo ruchliwym za dnia, gdyz zwierzeta te prowadza nocny tryb zycia wiec w ciagu dnia potrzebuja spokoju.
_angel_

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: _angel_ »

Raczej nie ma szczepień dla szynszylek )
Gochasek:*
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 15:04

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Gochasek:* »

Ludzie szynszyli się nie szczepi! Byłam z tym u weterynarza i tylko mnie wysmiał.
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: nakrecona_malpa »

to dobrze
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Szyszek1993 »

Już kilka razy o tym mówiliśmy a jednak ciągle co jakiś czas pada to pytanie. he he To nie fretki-to gryzoń jak chomik czy koszatniczki!
Sowa_mlody
Posty: 35
Rejestracja: 1 cze 2007, o 13:03

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Sowa_mlody »

Ja za kilka dni będę miał 3 miesięcznego szynszyla od znajomej mamy- u niej żył z. rodzicami, teraz będzie żył u mnie sam. Czy będzie to sprawiało większe problemy (oczywiście będę starał się poświęcać mu jak najwięcej czasu- jestem jeszcze w podstawówce, poza tym zaraz wakacje, a więc z tym nie ma problemu )
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Kiara »

Najpierw mały się do ciebie musi przyzwyczaić.Nie traktuj go zbyt oschle,spędzaj z nim w miarę bardzo dużo czasu i ucz go reagować na twój głos.To bardzo ważna.Oswojony szynszyl powinien reagować na głos pana a przynajmniejstawiać uszka.Młodzieniaszek napewno będzie trochę niemrawy z powodu rozłąki,dlatego zaplanuj czas aby się nie nudził i by zapomniał o rodzicach.Dawaj gałązki do chrupanie itp.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Szyszek1993 »

Ja moją FiFi też zabrałem od jej rodziców i nie było z tego powodu większych problemów. Z początku była trochę przygnębiona ale z czasem to minęło i teraz żyjemy sobie razem w zgodzie.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: muppet »

Poczytaj inne tematy. Na pewno pomogą Ci w wychowaniu szylka
Szyla_12
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2007, o 18:32

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: Szyla_12 »

Szynszylkow sie nie szczepi. Klatka nie powinna stac przy kaloryferze bo szynszylkowi bedzie za goraco.
natalia

Re: Kilka waŻnych pytan

Post autor: natalia »

nie przesadzajcie moŻna wynosić szynszyle na dwór nic im się nie stanie ja cały czas wynoszę moją szyszkę na podwóko i nic jej się nie dzieje a więc spokojnie
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości