Rekrutacja 2014/2015 WUM z "starą maturą"

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
AnaPl
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 08:15

Rekrutacja 2014/2015 WUM z "starą maturą"

Post autor: AnaPl »

Witam osoby walczące w 2014 o indeks na wydział lekarski .Zwłaszcza osoby z starą maturą".
Ważne pytania i pomagamy sobie odpowiadając na nie-wszystkim się przyda-zwłaszcza starszakom:)

1. Do którego roku życia można zdawać na wydział lekarski?
2.Czy jak na maturze nie zdawało się przedmiotów typu matematyka, biologia , chemia etc. czy mogę podchodzić do egzaminu na wydz. lekarski?
3. Z czego się uczymy? Jakie podręczniki?(wymiana spostrzeżeń)


WITAM WSZYSTKICH STARTUJĄCYCH I ŻYCZĘ PRACOWITEGO ROKU!
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Rekrutacja 2014/2015 WUM z "starą maturą"

Post autor: Kacperek »

1. Tak długo jak czujesz się na siłach.
2. Nie wiem, ale chyba tak, ponieważ na egzaminach wstępnych zdaje się to na poziomie maturalnym.
3. Operony, Witosie, Bukały, repetytoria, stare arkusze, korki i wiele więcej, co można znaleźć na forum.
Awatar użytkownika
AnaPl
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 08:15

Re: Rekrutacja 2014/2015 WUM z "starą maturą"

Post autor: AnaPl »

Czy już wiadomo jakie przedmioty zdaje się na wstępnych-2014r oprócz biol. i chemii?
Awatar użytkownika
AnaPl
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 08:15

Re: Rekrutacja 2014/2015 WUM z "starą maturą"

Post autor: AnaPl »

Wiemy już tyle :
Ci co mają starą maturę zdają: biologie r. z chemią roz. i matematykę lub fizykę podstawową. Tak mi napisali w biurze rekrutacji z Centrum Biblioteczno-Informacyjnej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości