Kartki z fizjo

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arietis
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:01

Kartki z fizjo

Post autor: Arietis »

Witam mam pytanie - gdzie można dostać kartki z fizjo? czy są gdzieś do wydrukowania w internecie? bo szczerze nic nie znalazłam. Słyszałam że są na jakimś magazynie na forum kopernika ale trzeba mieć do niego hasło od starosty(?). Gdyby ktoś miał te kartki na kompie i miał możliwość podesłać mi na maila byłabym wdzięczna:)
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Kartki z fizjo

Post autor: randomlogin »

Sa rozne kartki. Jedne to tzw stasie - te sa w wersji elektronicznej, jak nikt inny tego nie zrobi to moge podeslac, tylko nie wiem kiedy bede przy komputerze. Zreszta nie pali sie przeciez, a na poczatku roku dostep do magazynu dostaniecie. Zreszta na 99proc na fb ktos juz wrzucil do nich linka na jakims innym serwisie.
Natomiast inne, lepsze moim zdaniem pod kolokwia, kartki byly tworzone recznie jeszcze za brdzo starych czasow, i od tej pory kraza jako gruby na 10cm stos kserowek - ktos w grupie pewbie zorganizuje od starszego rocznika, a od tej osoby cala reszta skseruje.

Arietis
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:01

Re: Kartki z fizjo

Post autor: Arietis »

Stasie mam znalazłam na chomiku. aha rozumiem bo myślałam że reszta też jest w formie elektroniczej. Dzięki za odp)
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: Kartki z fizjo

Post autor: sygilaria »

Arietis, zalinkuj tego chomika, jak chcesz to może być na pw
Within
Posty: 38
Rejestracja: 19 mar 2011, o 13:01

Re: Kartki z fizjo

Post autor: Within »

Też poproszę, jeżeli to nie problem .
________

Re: Kartki z fizjo

Post autor: ________ »

Stasie są na kopernika w magazynie, ale dostęp do niego będzie w pazdzierniku. (:
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: Kartki z fizjo

Post autor: sygilaria »

Ja wiem, że będą w październiku, ale wtedy to ja nie będę miała szybkich internetów, żeby sobie spokojnie ściągać, więc moja prośba jest nadal aktualna
irja56
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2013, o 16:52

Re: Kartki z fizjo

Post autor: irja56 »

chomikuj.pl/katarzyna.rygal/STOMATOLOGIA/II+ROK/Fizjologia/Stasie
Tylko tam nie ma jednego stasia, z fizjologii ogólnej, z nim trzeba trochę pokombinować.
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: Kartki z fizjo

Post autor: sygilaria »

Dziękuję, myślałam, że to będą większe pliki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości