WF - zwolnienie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cgf999
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2013, o 16:37

WF - zwolnienie

Post autor: cgf999 »

Jak jest traktowane zwolnienie z wf na cały rok?
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: WF - zwolnienie

Post autor: villemo »

Będziesz badany/a przez komisję uczelnianą i dopiero oni mogą zwolnić Cię z zajęć WF na cały rok.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: WF - zwolnienie

Post autor: mis koala »

Wiem że u nas na w-f praktycznie nie da się nie chodzic, bo ponoc jak ktoś ma jakieś kłopoty ze zdrowiem to jest specjalna grupa korekcyjna czy jakaś tam, że mają jakieś takie cwiczenia, które mają im pomagac w tych schorzeniach. Jak to działa w praktyce nie mam pojęcia
Marika92
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2012, o 08:24

Re: WF - zwolnienie

Post autor: Marika92 »

Nie ma zadnej grupy korekcjynej, dostaje sie normalne zwolnienie (o ktore zbytnio nie trzeba sie starac ). Nawet jesli nie ma sie zwolnienia, to nie jest to jakas katastrofa, bo duzo osob olewa caly rok, a na koniec chodzi na spacery, kajaki itd", dzieki ktorym mozna odrobic kilka wfow na raz

Awatar użytkownika
Karpiu
Posty: 29
Rejestracja: 11 lip 2013, o 16:06

Re: WF - zwolnienie

Post autor: Karpiu »

A ja przy okazji zapytam, co mozna wybrac jako wf? Jest takie cos jak np. aerobik?
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: WF - zwolnienie

Post autor: Wendy »

Jako wf nie można wybrać nic, no może poza basenem lub ewentualnie chodzić na sekcję zamiast wf. Ogólnie to każda grupa ma zajęcia z określonym prowadzącym i jest jak na wf w szkole średniej.
Awatar użytkownika
Karpiu
Posty: 29
Rejestracja: 11 lip 2013, o 16:06

Re: WF - zwolnienie

Post autor: Karpiu »

Rozumiem, dzieki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości