Analityka medyczna w Łodzi

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
tetralina
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2013, o 17:08

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: tetralina »

No wlasnie te prysznice w piwnicy mnie przerazaja mam nadzieje ze jakos to przezyje

Awatar użytkownika
kinmaj
Posty: 53
Rejestracja: 24 mar 2013, o 19:49

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: kinmaj »

Ja też do Łodzi w tym roku i dopiero odkryłem ten temat -_- Dużo was tam odpada, ciężko się utrzymać? Rozumiem, że systematyczność przede wszystkim, tak?
Awatar użytkownika
PaniYen
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: PaniYen »

Ooo, w końcu jakiś mężczyzna, witamy analityka cierpi na ich niedostatek, zwłaszcza na moim roku. Ot, taka dygresja.
Odpaść to raczej ludzie nie odpadają, raczej sami rezygnują, jako iż na naszym kierunku jest zbyt wielu niespełnionych lekarzy tudzież farmaceutów P Aczkolwiek trzeba przyznać, że na moim roku jednej osoby nie przepuścili, ale to już była tylko i wyłącznie zła wola prowadzącej zajęcia. Ale o ile jest się w miarę systematycznym, większych problemów się mieć nie powinno
Aha, już teraz Was zapraszam do wstąpienia w szeregi Łódzkiego Stowarzyszenia Studentów Medycyny Laboratoryjnej.
I tak z ciekawości - analityka to Wasz wybrany kierunek, czy też może wyjście awaryjne?
Awatar użytkownika
kinmaj
Posty: 53
Rejestracja: 24 mar 2013, o 19:49

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: kinmaj »

PaniYen, no no.czuję się jak jakiś gatunek na wyginięciu Moim celem była weterynaria, a że się nie udało, to wybrałem się na analitykę. Na razie mam w planach poprawić maturę, ale jak mi się spodoba ten kierunek, to nie będę do tego podchodzić. W końcu chyba o to chodzi, żeby się podobało.
Awatar użytkownika
PaniYen
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: PaniYen »

kinmaj, tak, możesz czuć się wyjątkowy. Należysz do elity, ten kierunek jest jednak wybitnie sfeminizowany P
Szczerze mówiąc w moim przypadku analityka też nie była priorytetem, jednakże ostatecznie zrezygnowałam ze zmiany kierunku. Ciężko stwierdzić po pierwszym roku, czy to rzeczywiście jest to, czym chcielibyśmy się zajmować, jako iż zajęcia to głównie chemia, chemia i matematyka. Dopiero na drugim roku można zacząć coś praktycznie robić (ahh, parazyty - sama radość D) Niemniej, życzę powodzenia
Widziałam, że pojawił się plan na stronie, niestety dla Was jeszcze nie nadeszła ta chwila. Cierpliwości
Nitrus
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 23:26

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: Nitrus »

Cześć,mam pytanie otóż dostałem się na analityke na CM w Bydgoszczy ale mam straszny dylemat ,bo leze z chemia i nie wiem czy nie cofnać sie na poprzedni priorytet (biotechnologia).Decyzje musze podjac dzis .Powiedzcie mi czy na I roku dam rade ogarnac chemie poprzez nauke z samych wykladow ,czy jednak musialbym nadrabiac we wlasnym zakresie zalaleglosci z liceum.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość