studying medicine in the UK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
domii79
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2009, o 18:12

studying medicine in the UK

Post autor: domii79 »

Witam,
Mieszkam w Southampton ponad 4 lata, gdzie ukonczylam Psychologie (Bsc, 2:1), ale myslé takze o medycynie
Dobrze jest takze skontaktowac sie z uczelnia, na która chcecie aplikowac, bo wymagania moga byc rózne.
Jezeli macie ochoté porozmawiac, to piszcie
Pozdrawiam,
Dominika
lolekziom
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2010, o 08:30

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: lolekziom »

Hej, ja mam ochote porozmawiac, bo chcialabym sie zorientowac o studiach w krajach anglojezycznych, jesli mozesz to podaj mi swojego meila badz inne namiary.
Pozdrawiam

Ewelina.
cornysylwia
Posty: 55
Rejestracja: 26 sie 2007, o 22:05

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: cornysylwia »

tak szczerze czy warto studiować medycynę w Anglii czy Szkocji? Bo już niedługo trzeba składać aplikację, więc niedużo czasu. W Polsce wybrałabym WUM. Proszę o szczere rady i opinie.
Dominik Bylarek
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2011, o 17:46

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: Dominik Bylarek »

Poszukuję kogoś z Wielkopolski, najlepiej z Poznania, pragnącego zdawać na uniwersytet medyczny w UK. Chciałbym wymienić się z tą osobą spostrzeżeniami na ten temat.
maria93
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2011, o 19:59

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: maria93 »

Dominik Bylarek pisze:Poszukuję kogoś z Wielkopolski, najlepiej z Poznania, pragnącego zdawać na uniwersytet medyczny w UK. Chciałbym wymienić się z tą osobą spostrzeżeniami na ten temat.
Hej. Ja jestem z Poznania i bardzo mnie to interesuje. Więc byłoby mi bardzo miło jeśli napisałbyś mi coś na ten temat
mroudnes
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:08

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: mroudnes »

Czy na forum jest ktoś kto studiuje medycynę w Szkocji (ewentualnie Anglii)? Chciałabym z taką osobą porozmawiać,najlepiej na PW bądź skypie
jeanelle
Posty: 2
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 19:57

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: jeanelle »

Mi też właśnie zależy na studiach w Szkocji! Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, wskazówki, to chętnie bym pogadała )
Kraishi
Posty: 7
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 23:58

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: Kraishi »

Ja także jestem zainteresowana studiami w UK/Szkocji. Przy czym w Pl jestem na 4 roku i zależałoby mi na przeniesieniu bez utraty 3ch lat. Czy ktoś coś wie? Proszę o kontakt!
Bogdan
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2013, o 23:06

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: Bogdan »

Studiuje medycyne w Szkocji. Jesli macie pytania, piszcie.
Bogdan
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2013, o 23:06

Re: studying medicine in the U.K!

Post autor: Bogdan »

[at]

To niestety niemozliwe. Nie ma mozliwosci kontynuowania w UK studiow zaczetych w PL. Co wiecej, transfery wewnatrz UK sa niezwykle rzadkie (zalezy od programow uczelni).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości