Książki.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
irja56
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2013, o 16:52

Re: Książki.

Post autor: irja56 »

Proszę bardzo

chomikuj.pl/MMikulicz/Medycyna/Anatomia/Szpilki
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Książki.

Post autor: randomlogin »

.nie chce mi sie sciagac calosci. To sa te nasze szpilki, ktore przez jakis czas byly na magazynie/plytkach przekazywanych z roku na rok, czy jakies inne?
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Książki.

Post autor: Smile_Forever »

Super
irja56
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2013, o 16:52

Re: Książki.

Post autor: irja56 »

randomlogin pisze:.nie chce mi sie sciagac calosci. To sa te nasze szpilki, ktore przez jakis czas byly na magazynie/plytkach przekazywanych z roku na rok, czy jakies inne?
Nie, nie. To są z WUMu o ile dobrze się doczytałam.
Awatar użytkownika
Malinka23
Posty: 104
Rejestracja: 8 cze 2012, o 16:49

Re: Książki.

Post autor: Malinka23 »

irja56, wielkie dzięki :*
maalinowa
Posty: 19
Rejestracja: 28 mar 2011, o 13:21

Re: Książki.

Post autor: maalinowa »

A czy Skawine też można dostać w bibliotece? sprawdzałam w katalogu biblioteki i wprawdzie coś mi wyszukało ale jeśli dobrze rozumiem to tylko 20 egzemplarzy. I tu pytanie czy nie lepiej zainwestować w te książki bo przy 20 egzemplarzach w bibliotece to chyba małe szanse są na ich dorwanie? I jak to jest książki są już niezbędne w pierwszym tygodniu zajęć?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Książki.

Post autor: randomlogin »

Tych 20 egzemplarzy to jest tylko niektorych tomow, wiekszosci jest doslownie kilka, wiec zdecydowanie bym sie na biblioteczne nie nastawial. Poza tym to sa takie ksiazki jednorazowego uzytku dla wielu osob - pelne podkreslen, zakreslen i przekreslen po tym semestrze uzywania, bo tak sie lepiej z nich korzysta - z bilbliotecznymi czegos takiego nie zrobisz.
potfur
Posty: 62
Rejestracja: 11 sty 2007, o 17:39

Re: Książki.

Post autor: potfur »

Jak ktoś chce jakieś książki odkupić to zapraszam na priv!
inezgonzales
Posty: 2
Rejestracja: 5 paź 2013, o 13:40

Re: Książki.

Post autor: inezgonzales »

Kupię materiały /pomoce trojwymiarowe z anatomi,pilne!
priv!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości