Mikroskop PZO ZM50 przepalona żarówka

Dział dla zaawansowanych - testy aparatów i obiektywów oraz innego sprzętu mikroskopowego, porównania i przeróbki; szczegółowe opinie na temat różnych mikroskopów, aparatów, adapterów; techniki fotografowania; archiwalne instrukcje i materiały producentów; dobry sprzęt na rynku wtórnym - doświadczenia;
greorius
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:38

Mikroskop PZO ZM50 przepalona żarówka

Post autor: greorius »

Witam posiadam mikroskop PZO ZM 50 i wlasnie przepalila mi sie żarówka do zasilacza . Byłbym bardzo wdzięczny jeśli by mi ktoś podpowiedział gdzie można kupić żarówkę lub wprowadzić inną alternatywe.Na stronie PZO znalazłem żarówkę tylko do biolara która ma gwint 2 razy mniejszy , na allegro też brak żarówek .
JohnyM

Re: Mikroskop PZO ZM50 przepalona żarówka

Post autor: JohnyM »

ZM50 to zasilacz. Żarówka do zasilacza? Jak wynika z twojego postu, spaliła Ci się żarówka sygnalizacyjna w zasilaczu? Ta co daje czerwone światełko. Tak?
greorius
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:38

Re: Mikroskop PZO ZM50 przepalona żarówka

Post autor: greorius »

Nie . Do zasilacza podłącza sie kabel z gniazdem na żarówke . Spaliła mi się właśnie normalna żarówka którą się wkręca do tego gniazda . Żarówke podłączoną później wsuwa się pod mikroskop i ustawia natężenie światła w zasilaczu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości