gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Adax82
Posty: 1519
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:42

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Adax82 »

Tak patrzę i nie dowierzam temu, o czym tu mówicie. Wygląda na to, że jedynie korki są lepszą lub gorszą przepustką na studia. Któryś przedmówca słusznie powiedział: jak trafisz na tumana to i korki nie pomogą". To jest właśnie święta prawda! Odradzam wszystkim leniom, żeby żadnych korków nie brali: wydadzą pieniądze a i tak nic z tego nie będzie. Należy w pierwszej kolejności zrobić maksymalnie to co zrobić można: zbiory zadań, zadania z matur itd. - koniecznie samodzielnie. Jak przerobi się tego przynajmniej 1000 to można wziąć jakieś korki dla ukierunkowania czy wypolerowania swoich umiejętności. Korki - w bardzo ograniczonym zakresie np. 2 godz. na tydzień przez 3 miesiące. Taka moja rada.
Osobiście przerobiłem po 3000 zadań z matmy i fizy i wziąłem 8 godzin korków. Korepetytorzy powiedzieli krótko: spadaj kochany i trzymaj się tak dalej". Dlatego polecam Wam taki sam scenariusz.
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: DMchemik »

Jezus Maria! nie wiem czy się śmiać czy płakać po przeczytaniu tego tematu. Zgadzam się z Kamilem, miałem kiedyś do czynienia z dziewczyną, która nie ogarniała chemii nawet na poziomie pierwszej klasy gimnazjum, ale w medycynę celowała. Tutaj tylko interwencja boska mogła jej pomóc, a nie korepetytor, choćby nie wiem kim był
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Mårran »

Nie no, są różne przypadki. I takie, jak piszecie, i takie, że ktoś po prostu wytłumaczenia czegoś potrzebuje albo żeby mu ktoś matury z kluczem rzetelnie sprawdzał.
Pani Buka
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: daftpunk »

M&#xE5rran pisze:daftpunk, wiele osób bez korepetytora świata nie widzi. Ale niektórym naprawdę się on przydaje.
anusia1994 pyta kto ją przygotuje, tak żeby się dostała na WUM, brzmi to jakby właśnie bez korepetytora ani rusz. a to smutne, na medycynie nie ma korków i w mojej opinii jak ktoś sobie z maturą nie radzi (nie umie?) to nie wiem czego szuka na tych studiach
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: daftpunk »

daftpunk pisze:
M&#xE5rran pisze:daftpunk, wiele osób bez korepetytora świata nie widzi. Ale niektórym naprawdę się on przydaje.
anusia1994 pyta kto ją przygotuje, tak żeby się dostała na WUM, brzmi to jakby właśnie bez korepetytora ani rusz. a to smutne, na medycynie nie ma korków i w mojej opinii jak ktoś sobie z maturą nie radzi (nie umie?) to nie wiem czego szuka na tych studiach
oczywiście mam na myśli ludzi, którym korepetycje mają na celu zastąpić własną pracę, a nie jedynie- jak napisał ktoś wcześniej- dopolerować swoje umiejętności
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości